loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Wszechstronne rozwiązanie firmy IFS zastąpi przestarzałe systemy i usprawni procesy robocze 600 pracowników, w tym 180 techników serwisowych.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma OSMA, wiodący niemiecki projektant i producent wind dedykowanych, zadecydował o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9. Wdrażając nowe oprogramowanie, firma OSMA zastąpi swoje przestarzałe systemy, zyskując wszechstronne rozwiązanie do obsługi procesów firmowych. Umowa obejmuje licencje i usługi o wartości bliskiej 2,4 miliona euro.

Firma OSMA, mieszcząca się w Osnabrücku (Niemcy), jest pierwszym niemieckim klientem inwestującym we wprowadzony na rynek w maju tego roku system IFS Applications 9. Producent wind zastąpi nim rodzime rozwiązanie działające na platformie AS/400, jak również kilka innych rozwiązań autonomicznych. Wdrażając system IFS Applications, firma zyska nowe, ujednolicone i efektywne rozwiązanie obsługujące jej procesy biznesowe.

Do głównych korzyści biznesowych należą dostęp do centralnego punktu informacyjnego i zarządzania danymi, jasno zdefiniowane i w pełni obsługiwane procesy biznesowe, ulepszone zarządzanie produkcją i projektami oraz rozbudowana kontrola finansów poprzez w pełni zintegrowane rozwiązanie księgowe. Firma OSMA zoptymalizuje również procesy związane z przydzielaniem zadań 180 technikom serwisowym, którzy będą uzyskiwać dostęp do danych systemu IFS z poziomu urządzeń przenośnych.

Wszechstronne rozwiązanie firmy IFS zawiera komponenty z zakresu obsługi księgowości, kadr, projektowania, zarządzania łańcuchem dostaw, produkcji, zarządzania projektami, remontów, sprzedaży i usług, jak również z zakresu zarządzania procesami biznesowymi, dokumentacją oraz jakością.
Wszechstronna gama rozwiązań oferowanych przez system IFS Applications 9 obejmie szeroki zakres naszych wymagań. Dzięki temu firma OSMA będzie w stanie jeszcze bardziej zwiększyć swoją efektywność w zakresie obsługi klienta oraz własnych działań — powiedział Jan-Albrecht Schank, prezes firmy OSMA. Co więcej, w firmie IFS odnaleźliśmy partnera, który, dzięki posiadanemu doświadczeniu branżowemu, możliwościom na poziomie lokalnym i rozmiarowi, rozumie nasze potrzeby.
Peter Höhne, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w IFS Europe Central dodał:
Bardzo się cieszymy z pozyskania tak ważnego klienta, jak firma OSMA — pierwszego niemieckiego klienta wdrażającego system IFS Applications 9. Dowodzi to, że nasze produkty i umiejętności cieszą się niesłabnącym uznaniem wiodących firm w obsługiwanych przez nas branżach.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top