loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma DynCorp International (DI) zaktualizowała posiadany system IFS Applications™ w celu wsparcia bieżących projektów amerykańskiego Departamentu Obrony związanych z remontami samolotów na terenie Afganistanu.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

DynCorp International to wiodący globalny dostawca usług zapewniający wsparcie w ramach kilku kontraktów Departamentu Obrony. Obecnie firma, za pomocą systemu IFS Applications, udostępnia afgańskim organizacjom narodowym dodatkowe funkcjonalności dwóch programów lotniczych.

Wyposażone w funkcjonalność zarządzania łańcuchem dostaw rozwiązanie IFS Zarządzanie flotą i majątkiem, które obsługuje remonty floty helikopterów, wspomaga zespół firmy DI w zarządzaniu flotą ponad 100 jednostek latających. Rozwiązanie komunikuje się z kilkoma należącymi do firmy DI placówkami obsługi profilaktycznej dysponującymi zaawansowanym zapleczem i danymi technicznymi.
Wybraliśmy system IFS Applications, by zyskać szerszą gamę narzędzi — powiedział Steven Schorer, prezes firmy DynCorp International. Rozwiązanie firmy IFS umożliwia nam lepsze zarządzanie remontami i logistyką. Dzięki niemu mamy również dostęp do informacji pochodzących z różnych lokalizacji, a nasz zespół może zapewniać naszym globalnym klientom obsługę najwyższej jakości.
System IFS Applications został opracowany i przetestowany pod kątem działania w złożonych i wymagających środowiskach, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do użytku w sytuacjach cechujących się ogromnym natłokiem zadań — twierdzi Graham Grose, dyrektor ds. lotnictwa i obrony w firmie IFS. Z przyjemnością wspieramy firmę DynCorp International w międzynarodowych działaniach z zakresu obsługi technicznej.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top