loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że spółka Systembolaget zdecydowała się przejść na nową wersję systemu — IFS Applications™ 9. Projekt zakłada wdrożenie dodatkowych funkcji i będzie realizowany we współpracy z partnerem. Z rozwiązania firmy IFS w zakresie sprzedaży detalicznej będą korzystać 4000 pracowników w ponad 400 sklepach.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Od 2001 r. spółka Systembolaget korzystała z systemu IFS Applications jako wparcia w zakresie logistyki i procesów sprzedaży detalicznej w całej sieci sklepów na terenie całej Szwecji. Obecna aktualizacja ma na celu dostarczenie spółce Systembolaget nowoczesnego rozwiązania, które zapewni wzrost zadowolenia użytkowników i wartości biznesowej spółki.

Spółka Systembolaget wdroży również nową funkcjonalność w celu usprawnienia takich procesów, jak prowadzenie magazynów sklepowych, zdalne zarządzanie magazynowaniem, przewidywanie i planowanie zapasów w sklepach oraz ich uzupełnianie. Nowe rozwiązanie umożliwia również usprawnienie obsługi w sklepie dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, który zapewnia pracownikom podgląd kluczowych danych sklepowych zależnie od pełnionej przez nich funkcji, umożliwiając skuteczne wykonywanie zadań i podejmowanie decyzji każdego dnia.
Przechodzimy na nową wersję systemu — IFS Applications 9 — aby zapewnić pracownikom lepsze wsparcie i więcej możliwości dzięki systemowi ERP o wysokiej użyteczności” — powiedział Mattias Forsberg, dyrektor ds. IT spółki Systembolaget. „Nowa wersja systemu IFS Applications będzie ważnym narzędziem w naszych ciągłych staraniach dążących do optymalizacji realizacji zadań i wydajności zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości, wraz z rozwojem naszej działalności.
Glenn Arnesen, prezes IFS Scandinavia skomentował:
Spółka Systembolaget korzysta z rozwiązań firmy IFS już od ponad 10 lat i cieszymy się, że dalej pomagają one czerpać korzyści z używanego systemu ERP dzięki wykorzystaniu najnowszej wersji systemu IFS Applications. Opierając się na naszym doświadczeniu współpracy z najbardziej szanowanymi firmami na świecie, z przyjemnością zapewnimy rozwiązanie biznesowe, które pomoże spółce Systembolaget zoptymalizować jej działania w zakresie sprzedaży detalicznej.
Zakończenie pierwszego etapu wdrożenia jest planowane na czwarty kwartał 2016 r.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

0 - Błąd: 0

0

OOM command not allowed when used memory > 'maxmemory'.

The Page you are looking for doesn't exist or an other error occurred.
Go back, or head over to the home page to choose a new direction.