loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

humansoft HermesSQL (ERP) w firmie produkcyjnej „METROL”

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo usługowe „METROL” podpisało umowę z producentem systemu ERP Humansoft Sp. z o.o. na wykonie projektu wdrożenia programu humansoft HermesSQL. Projekt zakończony zostanie w lipcu br.


PPPHU „Metrol” to firma specjalizująca się w zakresie obróbki metali oraz tworzysz sztucznych na obrabiarkach, szlifierkach kłowych, bezkłowych oraz płaskich, walcarkach, tokarkach CNC, centrach obróbczych CNC, automatach tokarskich CNC. Zajmuje się również produkcją detali wg powierzonej dokumentacji oraz norm P.N. łącznie z obróbką cieplna i galwaniczną. Przedsiębiorstwo świadczy również usługi w zakresie spajania konstrukcji stalowych metodą MIG i MAG. Odbiorcami „Metrol” są podmioty gospodarcze z przemysłu: elektronicznego, motoryzacyjnego, kolejowego, górniczego, budowlanego i drogowego.

Na początku 2015 roku zarząd firmy „Metrol” zdecydował o wprowadzeniu systemu informatycznego, którego zasadniczym celem będzie wsparcie produkcji, gospodarki magazynowej, sprzedaży oraz finansów i księgowości. Wdrożenie poprzedzone zostanie analizą przedwdrożeniową. Zespół Humansoft przeprowadzi prace w wyniku, których powstanie projekt wdrożenia przygotowujący przedsiębiorstwo do uruchomienia i sprawnego użytkowania systemu humansoft HermesSQL. Firma wdroży również aplikację analityczną QlikView, która ściśle współpracować będzie z systemem humansoft HermesSQL.


Źródło: www.humansoft.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top