loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Polskie Radio Katowice wybrało enova365

enova365 nowe logoPolskie Radio Katowice, jedna z największych rozgłośni regionalnych w kraju z ponad 85 letnią tradycją, zdecydowało się na wdrożenie zintegrowanego systemu ERP. Głównym zadaniem programu było usprawnienie dokumentacji, zasobów oraz informacji w firmie. Istotnym elementem była również poprawa jakości komunikacji wewnętrznej.

 
 
Wymagania uwzględniały także zwiększenie kontroli nad przebiegiem procesów, wzrost efektywności pracy, a także wczesne wykrywanie nieprawidłowości umożliwiające szybką reakcję na zaistniałe problemy. Całość wyzwań miało dopełnić wsparcie w zakresie IT. Po analizie systemów dostępnych na rynku, Polskie Radio Katowice zdecydowało się na oprogramowanie enova365 i współpracę z firmą Datio, Autoryzowanym Partnerem tego systemu. W rozgłośni wdrożono następujące moduły enova365: Kadry Płace, Księga Handlowa, Handel, Projekty, Delegacje oraz Elektroniczne Wyciągi Bankowe.
Wyzwanie, jakie zostało przed nami postawione było dostosowanie systemu enova365 do indywidualnych potrzeb Klienta, działającego w specyficznej branży. Proces wdrożenia był skomplikowany ze względu na proces integracji z własnymi systemami Klienta i wielopłaszczyznową migrację danych – mówi Tomasz Ojrzyński specjalista ds. wdrożeń z firmy Datio.
System sprostał wymaganiom Radia, zwłaszcza pod względem trudnej specyfiki związanej z płacami. Rozgłośnia może cieszyć się wydajnością oraz poprawnością danych, do których ma szybki i łatwy dostęp, a proces naliczania płac odbywa się bezbłędnie. System pozwolił na automatyzację wielu procesów, dzięki czemu praca stała się bardziej ergonomiczna i efektywna.
Dokładność systemu to jego główna zaleta. Weryfikuje on pracę zespołu pod względem zgodności z obowiązującym prawem. Jego elastyczność i funkcjonalność dostrzegamy od samego początku pracy. enova365 to produkt rozwojowy. W Polsce funkcjonuje 17 Regionalnych Rozgłośni Radiowych Polskiego Radia, z czego już 7 posiada ten system. Oceniam go jako przyjazny i funkcjonalny, dający wiele możliwości – mówi Paweł Małysz, Główny Księgowy Radia.
Źródło: www.enova.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top