loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Producent łożysk specjalnych dla sektora lotnictwa wybrał rozwiązanie firmy IFS w celu optymalizacji procesów roboczych i zwiększenia przejrzystości działań w całej grupie.

 
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma RWG Germany, specjalizująca się w produkcji łożysk specjalnych dla globalnego sektora lotnictwa, wdroży system IFS Applications™.

W firmie RWG Germany należącej do grupy Kaman system IFS Applications zastąpi wiele wcześniej wykorzystywanych rozwiązań, które z biegiem czasu stały się trudne do utrzymania z powodu ich licznych dostosowań. Ponadto wcześniej wykorzystywane systemy nie umożliwiały skutecznego mapowania komunikacji między poszczególnymi oddziałami firmy ani między spółką nadrzędną a spółkami córkami.

Firma RWG Germany wybrała system IFS Applications ze względu na natychmiastowo dostępne wsparcie spełniające specyficzne wymagania dla tego sektora, łatwość integracji rozwiązania w całej firmie, możliwość uproszczenia wymiany danych w grupie firm i kompleksowe możliwości analityczne.

Dzięki systemowi IFS Applications firma RWG Germany zmodernizuje swoje środowisko IT i usprawni procesy biznesowe przy jednoczesnej optymalizacji komunikacji w całej grupie Kaman w skali globalnej. Zintegrowane oprogramowanie ERP zapewni pełną przejrzystość procesów biznesowych przy integracji różnych części przedsiębiorstwa. Na dalszym etapie wdrożenia oddział firmy ds. serwisu terenowego otrzyma również dostęp do zintegrowanego modułu zarządzania współpracą z klientem (CRM). Rozwiązanie firmy IFS obejmuje komponenty do obsługi finansów, zarządzania zasobami ludzkimi, dystrybucji, produkcji i marketingu.
Wybraliśmy system IFS Applications, ponieważ jest to najnowocześniejsze standardowe rozwiązanie, które w optymalny sposób wspiera codzienne procesy robocze w naszej firmie. Globalny charakter firmy IFS i jej rozwiązań w połączeniu z rozległą praktyczną wiedzą jej pracowników na temat naszego sektora przekonały nas do wyboru właśnie tego oprogramowania -powiedział Hermann Mannschatz, dyrektor zarządzający firmy RWG Germany. Jesteśmy przekonani, że poprzez wdrożenie systemu IFS Applications uda nam się jeszcze bardziej zaspokoić potrzeby naszych klientów i zadbać o ich zadowolenie.
Peter Höhne, wicedyrektor firmy ds. sprzedaży i marketingu w IFS Europe Central w Erlangen w Niemczech dodał:
Bardzo się cieszymy, że udało nam się zdobyć klienta wśród czołowych producentów łożysk do płatowców na świecie. Współpraca z firmą RWG Germany jest dla nas bardzo ważna i stanowi kolejne potwierdzenie naszych kompetencji w zakresie produkcji w sektorze lotnictwa i obrony. Wiele globalnych firm z tego sektora korzysta z systemu IFS Applications jako wsparcia zapewniającego spełnienie ich indywidualnych wymagań.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top