loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

STELWELD stawia na PSImes

Do grona użytkowników systemów PSI dołączy STELWELD Sp. z o.o. Dolnośląski producent działający w branży spawalniczej już wkrótce korzystać będzie z Systemu Planowania i Śledzenia Produkcji PSImes.


 
STELWELD Sp. z o.o. jest firmą prywatną działającą w branży spawalniczej. Produkuje konstrukcje spawane, w szczególności zbiorniki paliwa i oleju hydraulicznego do maszyn i pojazdów, a także skrzynki narzędziowe, akumulatorowe, wsporniki czy konstrukcje ramowe: szkielety ścian przednich i tylnych do autobusów, konstrukcje dachów i części ram nośnych pojazdów. Wyroby te eksportowane są m.in. do Szwecji, Niemiec, Francji, Belgii, Holandii czy Wielkiej Brytanii.
Przedsiębiorstwo STELWELD Sp. z o.o. dążąc do usprawnienia zarządzania procesem produkcyjnym podjęło decyzję o wdrożeniu systemu PSImes w zakresie planowania i śledzenia produkcji. Wdrożenie powinno przynieść wzrost jakości obsługi Klienta, optymalizację wykorzystania posiadanych zasobów produkcyjnych, obniżenie kosztów produkcji i poprawę jakości produkcji poprzez bardziej zharmonizowaną realizację zleceń. Do osiągnięcia tych usprawnień, niezbędne jest wdrożenie zaawansowanego systemu harmonogramowania i śledzenia produkcji PSImes wspierającego wszystkie kluczowe procesy w obszarach planowania, raportowania i kontroli wykonania produkcji. Ponadto system PSImes zapewni integrację z istniejącym systemem ERP, aby usprawnić przepływ kluczowych informacji oraz zapewnić automatyzację wprowadzanych do systemu danych – opowiada Adam Jednoróg, Kierownik Projektu w PSI Polska Sp. z o.o.
W wyniku realizacji projektu firma Stelweld Sp. z o.o. będzie dysponowała systemem, który zaplanuje zlecenia w sposób bardziej optymalny tak, aby efektywniej wykorzystać posiadane zasoby. Pozwoli na szybką reakcję na zmiany lub nieprzewidziane sytuacje na produkcji, zwizualizuje i umożliwi pełną kontrolę nad przebiegiem procesu produkcyjnego, a w efekcie zwiększy produktywność w ramach realizowanych zleceń produkcyjnych. Dodatkowo system PSImes usprawni przepływ kluczowych informacji w przedsiębiorstwie. Umowę na realizację projektu podpisano na początku lipca, a samo wdrożenie zrealizowane zostanie w całości jeszcze w tym roku.
Nasi klienci oczekują coraz większej elastyczności oraz ciągłej optymalizacji kosztów produkcji. Wdrożenie PSImes traktujemy jako kolejny krok budujący przewagę konkurencyjną Stelweld – stwierdza Mariusz Gulka, Kierownik Projektu w Stelweld Sp. z o.o.
Źródło: PSI Polska

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top