loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Producent systemów zabezpieczeń - EBS wybiera Comarch ERP Altum

Spółka EBS, zajmująca się systemem zabezpieczeń, wybiera Comarch ERP Altum. Rozwiazanie krakowskiego producenta systemów ERP usprawnia funkcjonowanie współpracy z partnerami przy użyciu nowych technologii. Moduł Business Process Management, wspomaga przepływ informacji czy dokumentów. Dodatkowo Comarch ERP Altum umożliwi nadzór produkcji i sprzedaży, a przede wszystkim daje sposobność rozwijania innych obszarów działalności firmy.


 
EBS Sp. z o.o. jest niezależnym polskim producentem systemów zabezpieczeń. Od 1989 nieprzerwanie działa w branży systemów zabezpieczeń. Doświadczenia spółki pozwalają na realizację projektów od fazy założeń technicznych do fazy finalnego produktu.

Celem EBS jest zaspokajanie potrzeb rynku w zakresie urządzeń zapewniających bezpieczeństwo i służących do ochrony osób i mienia. Szeroka oferta produktowa EBS obejmuje m.in. różnego rodzaju transmitery GSM, transmitery IP, produkty z zakresu autozabezpieczeń, systemy GPS, wiele modeli sygnalizatorów wewnętrznych i zewnętrznych, a także oprogramowanie do oferowanych urządzeń.

Oferta produktowa EBS jest stale rozszerzana i dostosowywana do zmieniających się potrzeb rynku. Podstawową dewizą przedsiębiorstwa jest tworzenie własnych, innowacyjnych rozwiązań oraz produkcja w systemie OEM i ODM - czyli wytwarzanie urządzeń lub podzespołów zgodnie z wymaganiami określonymi przez klientów.
Po weryfikacji rynku rozwiązań informatycznych i możliwości dostępnych systemów ERP, wybraliśmy system Comarch ERP Altum. Dzięki niemu usprawniliśmy pracę z naszymi głównymi partnerami 3E i Stalewski i Reszczyk. Wykorzystując elastyczność i nowoczesne technologie, w jakich napisany jest system Comarch ERP Altum, zautomatyzowaliśmy pobieranie informacji o stanach magazynowych, procesach produkcyjnych, przekazywanie dokumentacji technicznej oraz poprawek pomiędzy repozytoriami partnerów biznesowych. Ważną dla nas funkcją jest również przekazywanie dokumentów handlowych w formacie EDI z podpisem elektronicznym – twierdzi prezes zarządu, Krzysztof Stalewski.
Jednym z wyróżników systemu Comarch ERP Altum są wbudowane narzędzia Business Intelligence. Dzięki nim jesteśmy w stanie nadzorować produkcję oraz sprzedaż wykorzystując predefiniowane oraz stworzone w trakcie wdrożenia raporty. Możemy również samodzielnie w łatwy sposób przygotowywać dowolne raporty zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami kadry menadżerskiej, co pomaga nam podejmować trudne decyzje dotyczące funkcjonowania i rozwoju naszej firmy. W platformie Comarch ERP Altum, przy użyciu wbudowanego systemu CRM, mamy również możliwość zaplanowania wszelkich spotkań, rozmów i działań związanych z obsługą naszych partnerów – kontynuuje.
Za wdrożenie odpowiadają Partnerzy Comarch ERP, czyli Jurasoft oraz BMP Consulting.
Obecnie na etapie serwisowania wspólnie rozwijać będziemy kolejne obszary naszej działalności z rozwiązaniami Comarch– dodaje prezes Stalewski.
Witold Podgórski Product Manager Comarch ERP Altum & Comarch Retail wyraża zadowolenie, że udało się pozyskać kolejnego klienta Comarch ERP Altum.
Na przykładzie tego widać, że kierunek rozwoju, jaki wybraliśmy dla naszego produktu spełnia potrzeby rynku. Produkty Comarch ERP Altum oraz Comarch Retail to innowacyjne produkty pozwalające naszym klientom na sprawne zarządzanie oraz udoskonalanie wszystkich procesów zachodzących w przedsiębiorstwie – dodaje Witold Podgórski z Comarch.
EBS jest polską firmą technologiczną z własnym zakładem produkcyjnym w Ełku, działającą głównie w branży systemów zabezpieczeń. Od 26 lat oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii, specjalizuje się w produkcji i dystrybucji nowoczesnych systemów zabezpieczeń takich jak: czytniki biometryczne, komunikatory GSM, lokalizatory etc.

Źródło: Comarch

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top