loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

ART- MOTOR wdroży moduł produkcyjny systemu ERP HermesSQL

Do prowadzenia firmy i zarządzania zasobami spółki od kilku lat Art-Motor wykorzystuje system ERP – humansoft HermesSQL. Zakres stosowanego programu obejmuje obszary: handlu krajowego i zagranicznego, obsługi przedstawicieli handlowych, finansów, księgowości, kadr i płac oraz świadczenia usług a także kompletacji wyrobów.


 
Art-Motor Leszczyńscy, Rutkowscy Sp. Jawna od 1983 roku zajmuje się produkcją części motoryzacyjnych oraz świadczeniem w szerokim zakresie usług obróbki metali oraz tworzyw sztucznych. Firma dostarcza swoje wyroby do głównych firm hurtowych w Polsce i Europie - w krajach takich jak Włochy, Niemcy, Węgry, Białoruś, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Grecja, Serbia, Austria.

W sierpniu br. Art-Motor wdroży zaawansowany funkcjonalnie moduł systemu ERP HermesSQL, który umożliwi firmie pełny nadzór nad produkcją. Moduł „Zarządzanie produkcją” pozwoli efektywnie planować i realizować przyjęte zlecenia produkcyjne oraz kontrolować każdy etap produkcji. Wdrożenie przeprowadzi Złoty Partner Humansoft Sp. z o.o. – firma Nordcom Software z Białegostoku.

Źródło:  HUMANSOFT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top