loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

TETA ERP w Meridzie

Merida Sp. z o. o., czołowy producent wyposażenia łazienek i toalet publicznych, a także profesjonalnych urządzeń i środków do sprzątania, rozpoczęła współpracę z Unit4 Polska w zakresie wdrożenia systemu TETA ERP.


 
TETA ERP ma za zadanie usprawnić procesy biznesowe we wszystkich obszarach funkcjonowania spółki. Wdrożenie obejmie zatem cały pakiet ERP: HR, Finanse z Majątkiem Trwałym, Logistykę z WMS oraz Produkcję.
Dla Meridy kluczowa jest m.in. automatyzacja tworzenia dokumentów sprzedażowych i magazynowych, księgowych, kadrowo-płacowych, a także wyeliminowanie, tam gdzie to możliwe, dokumentów w formie papierowej i zastąpienie ich e-dokumentami – mówi Mateusz Łaba, Starszy Konsultant w Unit4 Polska.
Poszczególne funkcjonalności systemu mają za zadanie usprawnić i zwiększyć wydajność procesów sprzedażowych, magazynowych, produkcyjnych, a także zoptymalizować czas pracy poświęcany na obsługę księgową i kadrowo-płacową przedsiębiorstwa. Ważnym elementem wdrożenia będzie też pełna integracja TETA ERP z systemem, obsługującym dedykowaną część procesu w MERIDA Sp. z o.o..
Do tej pory pracowaliśmy na czterech różnych programach, które oddzielnie obsługiwały ERP, kadry i płace, środki trwałe oraz system F-K i logistykę sprzedaży. W TETA ERP łączymy te obszary w jeden spójny system, przyspieszamy i koncentrujemy procesy. Zanim zdecydowaliśmy się na konkretny system, przeprowadziliśmy wiele wizyt referencyjnych u użytkowników różnych rozwiązań i właśnie TETA ERP została przez nas oceniona najlepiej. Mamy nadzieję, że to wdrożenie przyczyni się również do lepszej obsługi naszych Klientów – mówi Zdzisław Gołębiowski Wiceprezes Zarządu Merida Sp. z o. o.
W spółce zakończono etap przygotowania projektu wdrożenia i rozpoczęto jego realizację. Start produkcyjny systemu jest planowany na październik b.r. Będzie z niego korzystać 150 użytkowników we wszystkich działach firmy.

Źródło: UNIT4 Polska

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top