loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Dostawca usług z branży IT, firma Technogroup, zastępuje dotychczasowe rozwiązania zintegrowanym systemem firmy IFS umożliwiającym ujednolicenie procesów biznesowych.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Technogroup IT-Service GmbH, jeden z wiodących dostawców usług z branży IT na terenie krajów niemieckojęzycznych (DACH), wdraża system IFS Applications™ 9 w celu wsparcia międzynarodowego rozwoju firmy zintegrowanym i kompleksowym rozwiązaniem. Umowa obejmuje licencje i usługi o całkowitej wartości ponad 1,2 miliona euro.

Firma Technogroup, z siedzibą w miejscowości Hochheim am Main, specjalizuje się w sprzęcie i oprogramowaniu dla centrów danych i posiada ponad 35 centrów serwisowych w całej Europie. System IFS Applications 9 zastąpi w firmie Technogroup obecny, przechowujący nadmiarowe dane pakiet oprogramowania zintegrowanym i kompleksowym rozwiązaniem firmy IFS, które wesprze międzynarodowy rozwój całej firmy.

Firma Technogroup polepszy jakość firmowych danych, a także ujednolici wszystkie procesy firmowe w pojedynczym, zintegrowanym rozwiązaniu. Wdrożony system umożliwi zarządowi firmy Technogroup lepsze zrozumienie i kontrolę firmowych działań, co przełoży się na podniesienie jakości usług o znaczeniu krytycznym.

Kompleksowe rozwiązanie firmy IFS oferuje komponenty obejmujące księgowość, łańcuch dostaw, projektowanie, obsługę techniczną, sprzedaż i usługi, zarządzanie serwisem, zarządzanie projektami, zasoby ludzkie, zarządzanie dokumentacją oraz analitykę biznesową.
Dzięki swojej wszechstronności system IFS Applications jest rozwiązaniem najlepiej dopasowanym do naszych potrzeb” − powiedział Peter Ritzenhofen, dyrektor ds. IT i zarządzania jakością w firmie Technogroup. „Nowe rozwiązanie umożliwi nam integrację wszystkich procesów biznesowych i zapewni znaczące korzyści płynące z silnego zorientowania na usługi. Firma IFS wykazała się zrozumieniem naszych potrzeb, a sam zespół jest międzynarodowy i odpowiednio przygotowany, czyli dobrany dokładnie pod kątem naszych ambitnych planów rozwoju.
Nawet firmy z sektora IT potrzebują efektywnego oprogramowania biznesowego” – powiedział Peter Höhne, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w IFS Europe Central. „Nie możemy się doczekać współpracy z firmą Technogroup i wiemy, że jesteśmy w stanie ją z powodzeniem wesprzeć w realizacji ambitnych planów rozwoju. Już na pierwszym spotkaniu stało się jasne, że kultury naszych firm są bliźniacze.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top