loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

GALVO Machining Polska Sp z o.o. wybrała system ERP HermesSQL

Firma Galvo Machining Polska Sp. z o. o. działająca w branży automotive podpisała z producentem oprogramowania dla biznesu firmą Humansoft umowę na przeprowadzenie II etapu wdrożenia systemu ERP humansoft HermesSQL. Etap ten obejmować będzie wdrożenie modułu do zarządzania produkcją. Uruchomienie zaplanowane jest na 1 stycznia 2016.

 
Impulsem do wdrożenia w Galvo Machining Polska najnowszych rozwiązań do zarządzania i realizacji produkcji było zwiększenie skali produkcji i rozszerzenie rynków zbytu. Z początkiem 2015 roku zarząd spółki zdecydował o inwestycji w nowoczesny system ERP – humansoft HermesSQL. Wykonawcą wdrożenia został producent rozwiązania firma Humansoft Sp. z o.o.. Projekt wdrożenia podzielony został na dwa etapy. W czerwcu br. w ramach I etapu, uruchomiono część handlową oprogramowania oraz obszar logistyczno-magazynowy. W tym samym czasie firma wdrożyła dla potrzeb analitycznych aplikację controlling sprzedaży działającą na platformie QlikView (BI), która pozwala szczegółowo analizować sprzedaż prowadzoną w systemie humansoft HermesSQL.

We wrześniu br Galvo Machining Polska Sp. z o. o. przystąpi do II etapu wdrożenia, którego celem będzie zaimplementowanie modułu zarządzanie produkcją. Program wspomagać będzie proces planowania i harmonogramowania produkcji oraz całościową kontrolę nad procesem produkcyjnym. W ramach wdrożenia w aplikacji QlikView zespół wdrożeniowy Humansoft zaprojektuje kolejne analizy, tym razem dotyczące obszaru produkcyjnego i kosztów produkcji. W tym celu opracowana zostanie m.in.: kluczowa analiza związana z technicznym kosztem wytworzenia wyrobu. Uruchomienie modułu produkcyjnego zaplanowane jest na 1 stycznia 2016 roku.

Galvo Machining Polska Sp. z o. o. specjalizuje się w obróbce i produkcji detali dla przemysłu motoryzacyjnego. Wśród największych odbiorców spółki są znane marki jak: Bosch, Faurecia, BWI Group czy Pierburg Pump Technology.

Źródlo: www.humansoft.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top