loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Rotopino.pl wdraża system ERP Sente S4

sente logoLider na skalę krajową w sprzedaży narzędzi, firma Rotopino.pl S.A , zdecydował się na wdrożenie rozwiązań informatycznych Sente. Szeroko zakrojona działalność w Polsce i zagranicą, stale rosnąca sprzedaż oraz pojawiające się nowe możliwości sprzedaży sprawiły, że przedsiębiorstwo postanowiło zakupić nowy system wspomagający funkcjonowanie firmy.

 
Indywidualne rozwiązania

System Sente S4 został stworzony z myślą o takich firmach jak Rotopino.pl S.A : które chcą się rozwijać i szukają dla siebie jak najlepszych rozwiązań, gotowych na implementację specyficznych wymagań firmy i dostosowania do jej procesów biznesowych. Wdrożenie obejmie działy: Sprzedaż i CRM, Finanse i Księgowość, Personel, Workflow i Dokumenty oraz integrację z obecnym autorskim systemem eCommerce a także z istniejącym systemem WMS, dzięki czemu zespoli wszystkie obszary działania firmy.

Cele wdrożenia

Obecnie projekt znajduje się na etapie analizy przedwdrożeniowej, która pozwoli określić jakie konkretnie potrzeby ma firma Rotopino.pl S.A . Umożliwi to sprawną integrację oraz automatyzację tych działań wykonywanych przez operatorów, które mogą być zrealizowane przez system. Głównym celem projektu jest bowiem zwiększenie efektywności wszystkich procesów operacyjnych, które zachodzą w przedsiębiorstwie. Wdrożenie systemu Sente S4 umożliwi pracę wszystkich działów na jednolitym systemie.

Źródło: www.sente.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top