loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła, że firma Arkon Prima Indonesia (API), jeden z czołowych i największych producentów stali w Indonezji, wybrała system IFS Applications™ 9 jako swoje główne, w pełni zintegrowane rozwiązanie ERP wspierające rozszerzenie działalności firmy na nowe gałęzie przemysłu.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma API niedawno rozpoczęła realizację projektu mającego na celu rozszerzenie działalności firmy i jej przekształcenie z firmy produkującej w oparciu o projekt w dostawcę rozwiązań dla sektora energetyki, przemysłu spożywczego oraz dla infrastruktury. W ramach wsparcia swoich planów rozwoju firma API chciała zastąpić zbiór do tej pory wykorzystywanych zróżnicowanych systemów dla przedsiębiorstw jednym zintegrowanym oprogramowaniem, które pomogłoby wykorzystywać nadarzające się okazje i czerpać z nich korzyści teraz i w przyszłości.

Po zakończeniu rocznego procesu oceny ofert złożonych przez kilku największych dostawców rozwiązań ERP firma API wybrała system IFS Applications 9 ze względu na zaawansowaną funkcjonalność zarządzania projektami oraz elastyczną skalowalność.
Mieszanina dawniej stosowanych systemów często była przyczyną błędnych lub niekompletnych obliczeń naszych zdolności produkcyjnych i nieprawidłowego określania celów w zakresie zysków ze sprzedaży” — powiedział Afif Kamal Fiska, kierownik projektu ds. rozwiązań ERP w firmie Arkon Prima Indonesia. „Ponadto niezintegrowane systemy znacznie komplikowały procesy biznesowe w firmie API, skutkiem czego nie zawsze wywiązywała się ona z obietnic dotyczących dostaw dla swoich klientów.
Dzięki możliwościom z zakresu wsparcia konfiguracji i produkcji na zamówienie system ERP IFS Applications umożliwi zarządzanie całym procesem produkcyjnym firmy Arkon oraz spełnienie wymagań dotyczących jej łańcucha dostaw. Dodatkowo system IFS Applications będzie obsługiwać inne funkcje operacyjne firmy Arkon, w tym kadry, finanse, płace, produkcję, zamówienia, planowanie i uzupełnianie stanów magazynowych, profilaktykę i zlecenia robocze, w celu utrzymania wyposażenia firmy w dobrej kondycji. Co więcej, system IFS Applications wspomoże śledzenie obiegu dokumentacji wszystkich procesów.

Dyrektor główny firmy Arkon Prima Indonesia, PT Ari Slamet Notokoesoemo dodał:
System IFS Applications to najlepsze narzędzie operacyjne dla firmy API, które pomoże jej czerpać korzyści z obecnych i przyszłych wyzwań oraz nadarzających się okazji. Rozwiązanie to zapewni wsparcie w procesie transformacji działalności firmy API poprzez zastosowanie pojedynczego rozwiązania ERP we wszystkich oddziałach firmy.
Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z firmą API, wdrażając to wszechstronne, oparte na projektach rozwiązanie ERP, które zapewni wsparcie w realizacji planów rozwoju i transformacji firmy API — powiedział Sutan Simandjuntak, dyrektor główny IFS Indonesia.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top