loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP firmy IFS ma zapewnić wsparcie dla ponad 300 pracowników i dostęp do informacji na temat klienta w czasie rzeczywistym, umożliwiając wykorzystanie szans na osiągnięcie zysku.

 
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma J & E Hall International, globalny lider wśród dostawców rozwiązań chłodniczych, wdroży system IFS Applications™ 9, aby usprawnić swoje procesy biznesowe i zwiększyć skuteczność pracowników mobilnych, ułatwiając podejmowanie decyzji operacyjnych, poprawiając obsługę klienta i zwiększając szanse na osiągnięcie zysku.

W wyniku rozbudowy firmy oraz przejęcia innych spółek firma J & E Hall z siedzibą w Wielkiej Brytanii zaczęła się intensywnie rozwijać. Potrzebowała więc rozwiązania, które zapewniłoby wsparcie przyszłego rozwoju jej działalności przy jednoczesnym ustandaryzowaniu kluczowych procesów, w tym fakturowania i wsparcia posprzedażowego, oraz przy zapewnieniu przejrzystości i dostępu do dużej ilości informacji w czasie rzeczywistym.

Po dokładnym przeglądzie rynku rozwiązań ERP firma J & E Hall wybrała system IFS Applications 9, który zastąpi wiele dotychczas stosowanych przez nią systemów. Rozwiązanie firmy IFS zapewnia funkcje zarządzania projektami oraz zarządzania obsługą serwisową umożliwiające konsolidację procesów w różnych jednostkach biznesowych firmy.

Kluczowym elementem wdrożenia jest usprawnienie pracy mobilnego personelu firmy J & E Hall. Dzięki rozwiązaniu IFS Zarządzanie Obsługą Serwisową ponad 100 techników serwisowych będzie mogło przetwarzać kluczowe dane. Rozwiązanie umożliwia na przykład dostęp do kluczowych informacji na temat koniecznych do wykonania zadań i wymaganych materiałów, a następnie wprowadzenie informacji o czasie i kosztach operacji z powrotem do centralnego systemu.
Mamy klientów z różnych branż, od firm farmaceutycznych, które polegają na naszych produktach, aby zapewnić odpowiednie chłodzenie kluczowych leków, do właścicieli pubów, którzy wykorzystują nasze produkty do chłodzenia napojów. Dlatego też potrzebujemy niezawodnej, zawsze dostępnej platformy informatycznej, która pomoże nam skoncentrować się na szybkim i wydajnym świadczeniu usług zarówno w biurze, jak i poza nim, przy jednoczesnym zapewnieniu wglądu w potrzeby pracowników i umożliwieniu czerpania zysków z pojawiających się nowych możliwości. Wybraliśmy firmę IFS, ponieważ wykazała się dużą wiedzą i zrozumieniem potrzeb naszego sektora, a jej rozwiązanie najlepiej sprosta wyżej określonym wyzwaniom” − powiedział Mark Roberts, dyrektor zarządzający firmy J & E Hall.
Źródlo: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top