loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Australijski dostawca usług sieciowych dla branży telekomunikacyjnej i sektora użyteczności publicznej na terenie całej Australii zastąpi dotychczas stosowane systemy dla przedsiębiorstw jednym rozwiązaniem firmy IFS z funkcją obsługi mobilnej.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Service Stream dostawca usług sieciowych dla branży telekomunikacyjnej i sektora użyteczności publicznej w Australii zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications™ 9, aby zastąpić do tej pory stosowane systemy dla przedsiębiorstw jednym rozwiązaniem. Umowa w zakresie pierwszej fazy projektu dotyczy licencji i usług o wartości ponad 2 milionów dolarów australijskich.

Po rozpoczęciu wdrażania systemu w listopadzie 2015 r. firma Service Stream zastąpi i skonsoliduje wiele stosowanych systemów do zarządzania informacjami w przedsiębiorstwie, wprowadzając system IFS Applications, aby zwiększyć wydajność operacyjną w ramach projektów infrastrukturalnych oraz w celu optymalizacji realizacji projektów.

Poza rozwiązaniem do zarządzania projektami, finansami, łańcuchem dostaw, sprzedażą i usługami, remontami oraz dokumentacją firma Service Stream wdroży również rozwiązanie IFS Mobilne Zlecenia Robocze, które umożliwi zwiększenie wydajności pracowników serwisowych w terenie oraz zapewni odpowiednią jakość danych.

W ramach wdrożenia, którego zakończenie planuje się na 2016 r., firma IFS dostarczy pojedynczą platformę zapewniającą kierownictwu i kadrze zarządzającej odpowiedni wgląd w program i wydajność projektów. Głównymi czynnikami decydującymi o wyborze rozwiązania firmy IFS przez firmę Service Stream było zapewnianie wglądu i umożliwienie zarządzania harmonogramem projektu, pracą i realizacją projektu przez podwykonawców, materiałami i zapasami, fakturowaniem klientów/dostawców oraz integracja z modułem IFS Finanse.
Dostawcy usług sieciowych potrzebują nowoczesnych, elastycznych systemów dla przedsiębiorstw w celu optymalizacji realizacji projektów w czasie rzeczywistym — powiedział dyrektor zarządzający IFS Australia and New Zealand, Rob Stummer.„Na przykład dzięki rozwiązaniu IFS Mobilne Zlecenia Robocze pracownicy i podwykonawcy mają natychmiastowy dostęp do odpowiednich informacji i mogą je na bieżąco aktualizować.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top