loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Norweski producent standaryzuje i upraszcza procesy firmowe obejmujące oddziały w pięciu krajach i ponad 200 użytkowników.

 
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że norweska firma produkcyjna Jotron wdroży system IFS Applications™ 9 w celu skonsolidowania kluczowych procesów biznesowych. Za sprzedaż i wdrożenie rozwiązania odpowiada partner firmy IFS — firma Addovation, będąca członkiem sieci IFS Partner Network.

Firma Jotron AS to wiodący norweski producent profesjonalnych lądowych, morskich i powietrznych systemów komunikacyjnych. Firma posiada biura w Norwegii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Singapurze oraz na Litwie, a także zakłady produkcyjne w Norwegii i na Litwie.

Po przeprowadzeniu wnikliwej oceny zadecydowano o wdrożeniu systemu IFS Applications 9, dzięki któremu firma ujednolici kluczowe procesy biznesowe, stworzy bardziej efektywny i przejrzysty łańcuch dostaw, i będzie bliżej współpracować ze swoimi klientami. Będzie to możliwe dzięki zastosowaniu oferowanych przez system IFS Applications zaawansowanych modułów Produkcja, Finanse oraz Łańcuch Dostaw.

Firma Jotron AS wykorzysta kilka nowych funkcjonalności systemu IFS Applications 9, w tym wstępnie skonfigurowane strony startowe IFS Lobby dla produkcji, aplikację IFS Streams umożliwiającą otrzymywanie z systemu automatycznych aktualizacji oraz wbudowaną funkcjonalność CRM zapewniającą bezproblemową współpracę systemów CRM i ERP, co przełoży się na zwiększenie efektywności procesów sprzedażowych.

Merete Berdal, prezes firmy Jotron AS, powiedziała:
Poszukiwaliśmy ujednoliconego systemu pozwalającego na integrację wszystkich procesów biznesowych obejmujących oddziały naszej organizacji w pięciu krajach, w tym umożliwiającego zwiększenie przejrzystości i efektywności naszego łańcucha dostaw oraz skrócenie czasu wprowadzania produktów na rynek. System IFS Applications doskonale wychodzi naprzeciw naszym potrzebom. Umożliwi nam on rozwój działań globalnych poprzez odpowiednią kontrolę i w ramach ciągłego wzrostu.
Po rozpoczęciu wdrażania systemu w grudniu 2015 r. partner IFS, firma Addovation, zastąpi systemy używane do tej pory w firmie Jotron systemem IFS Applications 9. Planowe uruchomienie rozwiązania przypada na październik 2016 r. i obejmie wszystkie pięć regionów działania.

Glenn Arnesen, prezes oddziału IFS Scandinavia dodał:
To wielki sukces firmy IFS i naszego partnera, firmy Addovation. To również potwierdzenie naszych kolejnych sukcesów w branży produkcyjnej oraz dowód skuteczności systemu IFS Applications we wspieraniu rozwoju globalnych przedsiębiorstw dzięki bardzo dobrej kontroli kluczowych procesów biznesowych.
Długofalowym celem firmy IFS jest wzmocnienie sieci partnerów przekładające się na zwiększenie sprzedaży w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak również na rynku dużych firm. W zeszłym roku firma IFS rozpoczęła współpracę partnerską z kilkoma nowymi dystrybutorami. Firma Jotron AS to kolejny klient, którego firma IFS pozyskała poprzez takiego partnera. Dowodzi to faktu, że strategia współpracy partnerskiej przynosi korzyści zarówno klientom, jak i firmie IFS.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top