loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych rozszerza SIMPLE.ERP o moduł Zrządzania Projektami

Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych, wieloletni użytkownik systemu SIMPLE.ERP, rozbudowuje możliwości systemu o narzędzie do Zarządzania Projektami.

 

Rozszerzenie funkcjonalności o nowy obszar zapewni efektywniejsze zarzadzanie projektami naukowo – badawczymi, kontrolę kosztów, przypisanie odpowiednich zasobów do realizacji projektów oraz raportowanie z wykonanych postępów prac do zamawiającej i finansującej jednostki.

Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych (ITWL) jest wiodącą w Siłach Zbrojnych RP jednostką badawczo-rozwojową. Wykonuje prace naukowe, badawczo-rozwojowe, wdrożeniowe i techniczno-usługowe związane z budową i eksploatacją techniki lotniczej oraz uzbrojenia lotniczego. Instytut posiada zespół akredytowanych laboratoriów i koncesje na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu technologiami o przeznaczeniu wojskowym i cywilnym.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top