loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP firmy IFS usprawni procesy produkcyjne i wzmocni pozycję katalońskiej firmy w ponad 40 krajach. Firma Brugarolas z siedzibą w północno-wschodniej Hiszpanii na obrzeżach Barcelony wdroży system IFS Applications 9 niemal we wszystkich obszarach swojej działalności, aby usprawnić zarządzanie finansami, produkcją, łańcuchem dostaw, współpracą z klientami (CRM), remontami i zasobami ludzkimi. Firma wdroży również moduł technologii biznesowych firmy IFS umożliwiający integrację jej systemów, usług internetowych i urządzeń mobilnych.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Brugarolas, producent środków chemicznych z bogatym doświadczeniem w produkcji smarów, wdroży system IFS Applications™ 9, aby lepiej odpowiadać na potrzeby rosnącej krajowej i międzynarodowej bazy klientów.
Nasz wcześniejszy system ERP został opracowany wewnętrznie i był kilka razy poprawiany, aby lepiej spełniał nasze zmieniające się potrzeby. Jednak dynamiczny rozwój firmy oraz naszych potrzeb biznesowych, administracyjnych i dotyczących zobowiązań podatkowych związanych z rynkami, na których działamy, przekonał nas do zmiany strategii i wdrożenia elastycznego rozwiązania, które będzie mogło ciągle dostosowywać się do naszych wymagań. Obecnie niemal niemożliwe jest, aby nasze systemy informatyczne nadążały za rozwojem naszych potrzeb biznesowych. Jako że firma Brugarolas jest producentem, sprzedawcą i dystrybutorem środków smarujących, to na tych działaniach powinniśmy się skupić, zamiast tracić czas na prace zawiązane z opracowywaniem i utrzymaniem oprogramowania — powiedział Juan Carlos Martínez, dyrektor finansowy firmy Brugarolas.
Dzięki zakładom o powierzchni powyżej 60 000 m2 firma Brugarolas osiąga obecnie wydajność na poziomie 50 000 ton środków smarujących rocznie.

Alberto Guede, dyrektor ds. IT w firmie Brugarolas dodał:
Wybierając system IFS Applications, firma Brugarolas zapewni sobie większą przejrzystość kluczowych procesów biznesowych przy użyciu tylko jednego narzędzia. Po latach szukania najlepszego rozwiązania i analizowania wielu systemów ERP wybraliśmy rozwiązanie firmy IFS, bo wierzymy, że to jest system, który najlepiej spełni nie tylko nasze obecne, ale i przyszłe potrzeby”. Dodał też: „Kluczowe czynniki, które zdecydowały o wyborze IFS Applications, to: elastyczne możliwości adaptacji systemu, zorientowanie na nowe środowiska pracy, korzystny stosunek ceny do jakości oraz renoma rynkowa.
Jestem dumny, że firma Brugarolas dołącza do grupy naszych klientów w Katalonii, tym razem w wyniku współpracy z naszym partnerem, firmą Connectis, która będzie odpowiadała za wdrożenie systemu. Firma Connectis ma bogate doświadczenie w zakresie wdrażania oprogramowania do utrzymania ruchu oraz systemów automatyki przemysłowej. Dlatego też jestem przekonany, że będzie to pierwszy z wielu wspólnie zrealizowanych projektów — powiedział Gustavo Brito, prezes IFS Ibérica.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top