loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Kontynuując swój globalny rozwój, producent materiałów dla sektora prepress usprawni planowanie i kontrolę produkcji dzięki rozwiązaniu ERP firmy IFS.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłasza, że firma Janoschka, czołowy dostawca rozwiązań dla sektora prepress z siedzibą w Niemczech, wybrała system IFS Applications™ w celu wsparcia swojego ciągłego globalnego rozwoju oraz usprawnienia kontroli i planowania produkcji.

Firma Janoschka to przedsiębiorstwo rodzinne z siedzibą w Kippenheim w Niemczech, które rozwinęło się z lokalnej, założonej w 1976 r. pięcioosobowej działalności w firmę zatrudniającą 1400 osób i działającą w 14 krajach na całym świecie.

Firma planowała dalszy rozwój na rynkach globalnych, jednak napotkała na przeszkodę w postaci oprogramowania biznesowego starej generacji, które nie pozwalało na prowadzenie operacji międzynarodowych na taką skalę. Podjąwszy decyzję o unowocześnieniu systemu ERP, firma wybrała najpierw kilku potencjalnych dostawców, wśród których znalazł się też czołowy niemiecki dostawca. Janoschka wybrała system IFS Applications i zakupiła komponenty do zarządzania produkcją, projektowania, zarządzania projektami, remontami, zarządzania łańcuchem dostaw, sprzedażą i serwisem, zasobami ludzkimi, dokumentacją, jakością i finansami.
Musieliśmy zmienić nasze wcześniejsze aplikacje biznesowe, ponieważ były one przestarzał — powiedział Markus Gasser, dyrektor ds. IT w firmie Janoschka. „Nie przystawały do naszych ambitnych planów rozwoju na rynku międzynarodowym. Poza tym uznaliśmy, że nadarza się okazja, aby usprawnić kontrolę i planowanie produkcji w naszych operacjach międzynarodowych. Firma IFS posiadała znakomite referencje od klientów z naszej branży i oferowała nowoczesną architekturę oprogramowania, zaprojektowaną z myślą, by umożliwiać ciągły rozwój działalności klienta. Ponadto zespół firmy IFS zademonstrował najwyższy poziom kompetencji.
Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z firmą Janoschka, ważnym graczem na arenie międzynarodowej” — powiedział Peter Höhne, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w IFS Europe Central. „Producenci szukający innowacyjnych rozwiązań ERP obsługujących operacje międzynarodowe, które będą się rozwijać wraz z działalnością, coraz częściej zwracają się do firmy IFS. Liczymy, że będziemy mogli pomóc firmie Janoschka odnosić kolejne sukcesy przez wiele przyszłych lat.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top