loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Scott Bader zacieśnia relację z Infor

epcc logoInfor ogłosił, że Scott Bader, światowy producent w branży chemicznej, który wytwarza, sprzedaje i dystrybuuje żywice syntetyczne i polimery, zwiększył swoją inwestycję w systemy Infor, wdrażając w fabryce w Wielkiej Brytanii moduł Infor M3 do zarządzania utrzymaniem ruchu. System ERP pomaga firmie w osiągnięciu lepszej wydajności poprzez automatyzację procesów zgodności z przepisami oraz zapewnienie wglądu w zdarzenia związane z utrzymaniem ruchu.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Scott Bader wdroży technologię Infor by zredukować ręczną administrację i "robotę papierkową" związaną z konserwacją prewencyjną i interwencyjną. Firma również chce poprawić jakość danych potrzebnych do analizy trendów związanych z rodzajami przestojów, czy maszyn najbardziej podatnych na zepsucie.

Usprawniając program konserwacji prewencyjnej, Scott Bader chce zoptymalizować zapas części zamiennych oraz dopasować ich wykorzystanie do potrzeb działu produkcji, przy jednoczesnej redukcji czasu przestoju.

Ponadto, lepsza przejrzystość pomoże wykrywać niezgodności z przepisami i praktykami oraz ułatwi decyzyjność kadrze zarządzającej, gdyż kierownicy działów będą mieli lepszy dostęp do szczegółów dotyczących przestojów.
Zacieśniając współpracę z Infor, liczymy na stałą stopniową poprawę naszych procesów biznesowych - powiedziała Kathryn Mclean, menedżer ds systemów informatycznych w Scott Bader. "Wdrożenie ma usprawnić zarządzanie utrzymaniem ruchu. Chcemy zautomatyzować procesy zgodności z przepisami i zredukować ilość operacji konserwacyjnych. To z kolei przełoży się na lepszą wydajność i lepszą obsługę klienta.
Producenci z branży chemicznej nieustannie zmagają się z wyzwaniami zapewnienia zgodności z regulacjami - powiedział Mike Edgett, dyrektor ds marketingu dla produkcji procesowej w Infor. To oznacza, że automatyzacja procesów związanych z utrzymaniem ruchu jest konieczna do tego, by firmy te mogły osiągać maksymalną wydajność. Nasze wdrożenie pokazuje wartość systemu Infor M3 dla Klienta, wraz z rozwojem jego potrzeb.
Źródło: www.e-pcc.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top