loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Angel Bakeries wybiera Infor M3 po latach rozwijania własnego systemu ERP

epcc logoInfor ogłosił, że Angel Bakeries, największa piekarnia w Izraelu, wdroży Infor M3 jako swój nowy system ERP. Wdrożenie będzie prowadzone przez Intentia Israel, partnera firmy Infor w zakresie M3 w tym kraju. Start systemu planowany jest na grudzień 2016 roku.


 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Infor M3 został wybrany spośród 9 wiodących rozwiązań międzynarodowych i lokalnych dostawców współzawodniczących ze sobą w projekcie. Wybór systemu Infor M3 został dokonany dzięki sprawdzonej głębokiej funkcjonalności dla branży piekarniczej, rozległemu międzynarodowemu doświadczeniu w tym sektorze oraz możliwości spełnienia wymogów branży świeżej żywności, takich jak ścisłe planowanie produkcji czy zarządzanie zapasami i dystrybucją.
Wytwórcy świeżej żywności, a w szczególności piekarnie, borykają się z wielkimi wyzwaniami, takimi jak np. bardzo krótki czas dostarczenia towaru do konsumenta od momentu zejścia produktu z linii produkcyjnej. Z tego powodu procesy planowania, produkcji i dystrybucji stają się niezwykle ważne. Wybraliśmy takie rozwiązanie ERP, które ma zaawansowane narzędzia planowania skracające proces od zamówienia do dostawy oraz zapewniające sprawne zarządzanie zasobami i surowcami - powiedział Niva Kalish, dyrektor ds IT w Angel Bakeries.
W 2015 roku pozyskaliśmy sporo nowych klientów, zwłaszcza w branży spożywczej. Wybór Angel Bakeries oparty był zarówno na doświadczeniu w branży piekarniczej, jak też na tym, że Infor M3 to prekonfigurowane rozwiązanie. Wszystko to razem zapewnia sukces projektu ERP - szybkie wdrożenie i znakomitą jakość - powiedział Shimon Cohen, wiceprezes ds rozwoju i klientów strategicznych w Intentia Israel.
Źródło: www.i-pcc.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top