loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

6 premier podczas konferencji biznesowej Humansoft

10 czerwca br odbyła się konferencja „Nowoczesne technologie w ofercie Humansoft”, którą producent systemu ERP HermesSQL, zorganizował dla sieci partnerów biznesowych. Podczas konferencji zaprezentowano sześć premierowych modułów i aplikacji, które już na jesieni trafią do sprzedaży. Wśród nowości znalazły się platformy internetowe do sprzedaży hurtowej i detalicznej (B2B, B2C), nowsza, bogatsza wersja modułu CRM, aplikacja mobilna do obsługi magazynu oraz moduł powiadomień.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Przełomowym rozwiązaniem zaprezentowanym podczas konferencji były narzędzia deweloperskie tzw. broker i kreator dodatkowych modułów, które umożliwiają łatwiejsze integrowanie systemów Humansoft z zewnętrznymi aplikacjami oraz wygodne i szybkie w realizacji projektowanie dodatkowych funkcjonalności i autorskich modułów do systemu HermesSQL i Corax.
Wszyscy wiemy, że współczesne systemy powinny integrować się ze światem zewnętrznym przy użyciu standardowych technologii komunikacyjnych. Dzięki nowym komponentom systemu HermesSQL integracja ta stała się prosta jak nigdy dotąd - mówi Tomasz Fidos – Prezes Humansoft Sp. z o.o. – i dodaje . Serwer powiadomień umożliwia łatwą komunikację ludziom, czyli wewnętrznym i zewnętrznym użytkownikom HermesaSQL. Broker zapewnia wydajną komunikację z WEB-owymi, mobilnymi i desktopowymi aplikacjami. Zaś przy pomocy kreatora dodatkowych modułów stworzymy w ekstremalnie krótkim czasie moduł integracji z dowolnym zewnętrznym systemem klasy B2B, B2C itp. i to dosłownie z kilkoma linijkami kodu.
W trakcie konferencji odbyła się również prezentacja 20-u Topowych funkcjonalności dołączonych do systemów producenta w ostatnich wersjach rozwojowych. Przedstawiono rozwiązania, które ze względu na szerokie możliwości zastosowania, wpływ, jaki mają na wzrost poziomu automatyzacji i ergonomii pracy oraz konieczność dostosowania do nowych przepisów, zasługują na szczególne wyróżnienie. Przekrojowa prezentacja rozwiązań oraz praktyczne case-studies pozwoliły Partnerom Humansoft zdobyć wiedzę merytoryczną, niezbędną podczas wdrożeń i wizyt u klientów.

Eksperci Humansoft specjalizujący się we wdrażaniu rozwiązań Business Intelligence zaprezentowali nowość na rynku - narzędzie Qlik Sense, wykorzystujące najnowsze technologie webowe. Przedstawiono możliwości funkcjonalne aplikacji i nowe atrakcyjniejsze graficznie analizy i wizualizacje danych.

W czasie konferencji czynne były także punkty informacyjne, w których Partnerzy prowadzili rozmowy ze specjalistami ds. wdrożeń z firmy Humansoft oraz projektantami nowych rozwiązań. Swoje stoisko miała również firma Synergizer - producent aplikacji mobilnej dla przedstawicieli handlowych, współpracującej z system humansoft HermesSQL i humansoft Corax .
Najatrakcyjniejszą nowością w ofercie producenta jest dla nas broker oraz aplikacja mobilny magazynier. Broker pozwoli nam łatwiej integrować z produktami Humansoft zarówno nasze własne aplikacje jak i specjalistyczne oprogramowanie, które użytkują nasi klienci – mówi Grzegorz Zarzyński – właściciel firmy Zakład Elektroniczny z Gorzowa Wielkopolskiego (Złoty Partner Humansoft) i dodaje: „W trakcie wdrażania modułu Zarządzanie Produkcją pojawiały się nowe potrzeby klientów w zakresie zarządzania procesami logistycznymi i magazynem w firmie. Stąd aplikacja mobilny magazynier wydaje się być bardzo dobrą odpowiedzią na te oczekiwania. Z pewnością również moduł powiadomień oraz CRM znajdą nabywców wśród naszych klientów
Moduł Powiadomień będzie pierwszym rozwiązaniem, które za kilka tygodni trafi do sprzedaży. Pozostałe moduły i aplikacje trafią na rynek już na jesieni br.

Źródło: www.humansoft.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top