loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma DanCake planuje wdrożenie systemu IFS Applications, z którego będzie korzystało około 200 pracowników zakładów produkcyjnych w Portugalii.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła, że firma DanCake Portugal, globalny producent z branży piekarniczej, zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9. System będzie stanowić centralne rozwiązanie ERP.

Firma DanCake, której działalność eksportowa rozpoczęła się w 1986 roku, jest portugalską firmą o ogólnoświatowym zasięgu i ugruntowanej pozycji. Jest to drugi co do wielkości producent ciastek maślanych na świecie, eksportujący swoje produkty do ponad 80 krajów. Firma posiada 19 linii produkcyjnych w dwóch zakładach w Portugalii, a jej zdolność produkcyjna wynosi 55 000 ton rocznie.

Szybki rozwój firmy DanCake zrodził potrzebę wprowadzenia nowego oprogramowania klasy ERP zapewniającego obsługę i usprawnienie działalności produkcyjnej.

Firma wybrała system IFS Applications ze względu na jego wszechstronność i łatwość wdrożenia. Kolejnym ważnym czynnikiem determinującym wybór rozwiązania firmy IFS były elastyczna architektura oraz możliwość szybkiego skalowania, co umożliwia firmie zarządzanie rozwojem na poziomie globalnym oraz zwiększenie wolumenu eksportowego.
Firma IFS będzie jedną z sił napędowych zmian i rozwoju firmy DanCake — powiedział João Costa, prezes firmy DanCake. Dzięki systemowi ERP firmy IFS będziemy w stanie elastycznie i efektywnie rozwijać i obsługiwać wszystkie nasze procesy biznesowe.
Gustavo Brito, dyrektor zarządzający IFS Iberia, dodał:
Bardzo się cieszymy, że firma DanCake dołączy do rosnącego grona naszych kluczowych portugalskich klientów. Opierając się na opiniach i sugestiach naszych klientów działających globalnie w sektorze produkcji spożywczej, możemy oferować unikatowe rozwiązanie branżowe, które zapewnia wsparcie rozwijającym się firmom — takim jak DanCake — w szybkim dostosowywaniu się do zmian rynkowych. Liczymy na wieloletnią i obustronnie korzystną współpracę.
Rozwiązanie firmy IFS oferuje wsparcie w obszarach zaawansowanego planowania potrzeb materiałowych, ewidencji produkcji, finansów, zakupów, sprzedaży i magazynowania, zarządzania dokumentacją, analityki biznesowej, remontów oraz systemów zapewnienia jakości i obsługi kadr.

Podpisanie umowy z firmą DanCake jest najnowszym z sukcesów firmy IFS związanych z pozyskiwaniem ważnych portugalskich klientów. Na terenie tego kraju firma IFS współpracuje obecnie z takimi firmami, jak Bial, Borgstena, Oliveira & Irmão (OLI), Sogepoc, Vitacress (Grupa RAR), Koolair oraz Oriflame.

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top