loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Francuski producent branży mleczarskiej - La Laiterie de Montaigu - wybiera Infor M3

ipcc logo 2016 okLa Laiterie de Montaigu, wytwórca produktów nabiałowych, wybrał system ERP Infor M3, który ma umożliwić poprawę elastyczności operacji biznesowych i przyczynić się do poprawienia wyników firmy.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
W procesie wyboru systemu ERP brali udział najwięksi dostawcy na rynku aplikacji biznesowych. La Laiterie de Montaigu wybrał Infor M3, system, który będzie wspierał rozwój firmy. Planowana jest również integracja z innymi systemami już działającymi w przedsiębiorstwie.

La Laiterie de Montaigu jest niezależnym biznesem rodzinnym założonym w 1932 roku w departamencie Wandea w zachodniej Francji. Firma ma ugruntowaną pozycję lidera w branży przetwórstwa mlecznego w kraju. Oparta na tradycji firma stale inwestuje w zaawansowane technologie najlepszej klasy dla swoich zakładów produkcyjnych, dostarczając klientom produkty najwyższej jakości.

Proces wyboru systemu ERP rozpoczął się na początku 2015 roku, a zakończył na początku 2016. Wdrożenie zostanie wykonane w dwóch etapach i potrwa do końca 2017 roku.
Nasza działalność nieustannie ewoluuje. Rozwój linii produktów wysokiej jakości, w połączeniu z pojawieniem się nowych rynków eksportu były kluczowymi bodźcami do wyboru nowego systemu. By wspierać wzrost firmy, potrzebowaliśmy rozwiązania IT, które zarządzi wszystkimi naszymi działaniami, w szczególności dotyczącymi produktów w proszku czy produktów kulinarnych, a także które zoptymalizuje łańcuch dostaw, zarządzi identyfikowalnością produktów oraz będzie lepiej monitorowało nasz biznes i procesy organizacyjne. Infor M3 zapewni przejrzystość i kontrolę kosztów w naszej firmie - mówi Christophe Morisseau, dyrektor finansowy w La Laiterie de Montaigu.
Infor M3 wyróżnia się spośród innych systemów tym, że ma innowacyjny interfejs użytkownika, wiele zintegrowanych aplikacji, funkcjonalności przeznaczone wyłącznie dla branży mleczarskiej i spożywczej oraz tym, że potrafi zarządzać zróżnicowanymi środowiskami. Infor M3 to system obsługujący wiele oddziałów, wiele języków i wiele firm w ramach jednego przedsiębiorstwa.
Bogata funkcjonalność Infor M3, możliwość obsługi specyficznych dla branży procesów w standardzie systemu, wsparcie zespołu Infor przy integracji oraz obecność partnera Infor - LTTD Consulting - zaważyły na wyborze tej aplikacji - dodaje Christophe Morisseau.
Dzięki Infor M3 i zaawansowanym modułom systemu służącym do harmonogramowania i planowania, La Laiterie de Montaigu otrzyma wsparcie w zakresie monitorowania procesów i kontynuowania innowacyjnego podejścia firmy zmierzającego do produkcji produktów doskonałej jakości.

Źródło: www.i-pcc.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top