loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sii wdraża system ERP dla Norma Group w Polsce

NORMA Group, światowy lider na rynku rozwiązań technologii połączeń, postawiła na globalną integrację swoich systemów finansowych. Krok ten ma na celu przyspieszenie procesu konsolidacji przedsiębiorstw przejętych na przestrzeni ostatnich lat oraz organicznego rozwoju firmy, która obecnie oferuje swoje produkty i rozwiązania ponad 10 000 klientów w 100 krajach na świecie – w Europie, obu Amerykach oraz regionie Azji i Pacyfiku.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Firmą odpowiedzialną za wdrożenie zunifikowanego systemu jest Sii – wiodący dostawca usług IT i Inżynierii w Polsce. Jej zadaniem będzie zintegrowanie systemu finansowego Norma Group w jeden globalny system ERP spółki. Bazując na wdrożeniu przeprowadzonym w polskim oddziale firmy, Norma Group chce, z pomocą Sii, zaimplementować wzorcowy system do zarządzania zasobami organizacji, który będzie stanowić podstawę dla wdrożeń w pozostałych spółkach działających w ramach Grupy.
Jako Sii jesteśmy dumni, że staliśmy się sercem tego globalnego wdrożenia systemu ERP w Norma Group. – Sebastian Dubiel, Business Manager w Sii Kraków
Sii Polska, partner technologiczny Microsoft, podpisała kontrakt z Norma Group w Polsce w mniej niż 4 miesiące od ogłoszenia RFP. To imponujący wynik, biorąc pod uwagę skalę projektu.
Jako Sii jesteśmy dumni, że staliśmy się sercem tego globalnego wdrożenia systemu ERP w Norma Group. Taki projekt to zawsze duże wyzwanie, niemniej dzięki wiedzy naszych pracowników i doświadczeniu w globalnym consultingu, a także najlepszym praktykom, wspartym certyfikowanym i sprawdzonym modelem zarządzania projektami, stworzonym na bazie powszechnie uznawanej metodyki Microsoft Dynamics® Sure Step, jesteśmy gotowi i zmotywowani, aby osiągnąć założony cel – mówi Sebastian Dubiel, Business Manager w Sii Kraków.
Zasadniczym czynnikiem sukcesu we wdrożeniach ERP jest zespół – jego doświadczenia i umiejętne wspieranie projektu, zorientowane na cel. Projekt dla Norma Group jest unikalnym przedsięwzięciem, w bardzo wymagającym sektorze Automotive. Kompetencje i doświadczenie naszego zespołu z pewnością przełożą się na wysoką jakość i terminowość wdrożenia – Piotr Puszcz, AX Practice Manager w Sii.
Sii, z siedzibą główną w Warszawie i 8 oddziałami, zlokalizowanymi w głównych miastach Polski, zatrudnia ponad 2500 specjalistów w całym kraju. Firma posiada 10 centrów kompetencji, w tym centrum kompetencji dedykowane systemom ERP, które ma na swoim koncie liczne projekty prowadzone w kraju i za granicą.

Źródło: SII

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top