loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

System ERP skutecznym narzędziem do osiągania celów

sente logoEGA to jeden z czołowych producentów i dystrybutorów narzędzi oraz elektronarzędzi w Polsce. Firma istnieje na rynku już od 25 lat, stale rozwijając swoje portfolio produktowe, jak i rynki. Klientami firmy EGA są m.in. hurtownie, sklepy partnerskie, inne punkty sprzedaży zajmujące się handlem narzędzi, a także sieci wielkopowierzchniowe.


 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Celem jaki stawia sobie spółka EGA jest dalszy, dynamiczny rozwój oraz zwiększenie potencjału sprzedaży. Jednym z działań podjętych w tym kierunku jest rozbudowa centrum logistycznego o dodatkową powierzchnię magazynową wynoszącą ok. 3 tys. m2. Dotychczas plany rozwojowe firmy były ograniczone możliwościami technicznymi wykorzystywanego oprogramowania, które nie spełniało rosnących wymagań.

W związku z tym podjęto decyzję o rozpoczęciu współpracy z firmą Sente, której powierzono zaprojektowanie systemu całościowo wspierającego działalność firmy EGA. Elastyczność systemu ERP Sente S4 umożliwia idealne dopasowanie do specyfiki i wymagań firmy EGA. Prace nad projektem rozpoczęły się wraz z początkiem jesieni bieżącego roku.

Jest to kolejny projekt prowadzony metodyką zwinną, dlatego pierwsze elementy rozwiązania przygotowanego przez Sente już wkrótce będą funkcjonowały w firmie EGA. Efektem wdrożenia wszystkich przygotowanych modułów będzie poprawa efektywności pracy firmy EGA w jej kluczowych procesach operacyjnych, w szczególności związanych z rozplanowaniem magazynu i wsparciem pracy magazynierów.
W konsekwencji przyczyni się to do skrócenia czasu związanego z obsługą zamówień klientów, eliminacją reklamacji, poprawą pracy serwisu, co za tym idzie usprawnieniem procesu logistycznego mającego wpływ na przychodowość spółki.” – komentuje Adam Gudalewski – Prezes Zarządu Spółki EGA
Firma EGA nie bez przyczyny wybrała do współpracy właśnie firmę Sente. Spełnianie indywidualnych oczekiwań, dostosowywanie systemu do specyfiki działalności i projektowanie funkcjonalności ”szytych na miarę”, to wyróżniki Sente, których firma EGA poszukiwała u swoich potencjalnych partnerów. Niemałe znaczenie przy wyborze partnera miało dotychczasowe doświadczenie Sente, które ostatecznie przesądziło o podjęciu współpracy.

Źródło: www.sente.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top