loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma ZMorph, produkująca drukarki 3D, wdrożyła system ERP Streamsoft Prestiż. Rozwiązania systemowe mają ujednolicić i wesprzeć procesy zachodzące w obszarach produkcji, sprzedaży i magazynu oraz księgowości.
 

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Firma ZMorph produkuje wielofunkcyjne drukarki 3D przeznaczone głównie dla domu, biura i szkół. Produkcja zlokalizowana jest we Wrocławiu, a urządzenia trafiają w większości na rynki zagraniczne. Specyfikacja techniczna drukarek i zastosowanie odpowiednich końcówek umożliwia stworzenie z nich innego typu urządzeń takich jak frezarki, drukarki do ciast, urządzeń do wypalania laserem czy maszyny CNC.

Aby usprawnić proces produkcyjny, zminimalizować ryzyko błędów w nim zachodzących oraz wesprzeć działania związane z obsługą sprzedaży, realizacją zakupów i prowadzeniem gospodarki magazynowej, firma ZMorph zdecydowała się na wdrożenie systemu klasy ERP Streamsoft Prestiż.

Wdrożone zostały następujące moduły:
  • Handlowo-Magazynowy
  • Zarządzanie Produkcją
  • Finanse i Księgowość
Dzięki wdrożeniu producent drukarek 3D zyska m.in. dostęp do spójnych danych, nieobarczonych błędami, usprawnienie wymiany danych i komunikacji między poszczególnymi działami zaangażowanymi w proces sprzedaży i produkcji oraz automatyzację wielu operacji księgowych.

System umożliwia prowadzenie rozliczeń wielowalutowych z automatycznym obliczaniem różnic kursowych a także możliwość bieżącej kontroli zobowiązań i należności, również w walutach obcych. Jest to szczególnie istotne w przypadku firmy, która nastawiona jest na sprzedaż na zagranicznych rynkach.

Źródło: Streamsoft

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top