loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Hiszpańska grupa z branży przetwórstwa stali wdroży system ERP IFS Applications 9, który wspomoże jej wzrost i globalną ekspansję rynkową.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że konsorcjum Arania Group zadecydowało o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9 w celu zoptymalizowania obsługi kluczowych obszarów biznesowych, takich jak zarządzanie projektami, remonty, projektowanie, produkcja, planowanie produkcji, finanse i zapewnianie jakości. Rozwiązanie usprawni również współpracę wewnętrzną firmy Arania i usprawni zarządzanie relacjami z dostawcami klienta.

Arania Group to konglomerat składający się z czterech firm (Arania, Aratubo, AR Shelving i AR Racking). Posiadająca sześć zakładów produkcyjnych grupa przetwarza rocznie ponad 300 000 ton stali.

Firma poszukiwała ujednoliconego rozwiązania, które nie tylko byłoby w stanie zastąpić różne systemy używane w jej jednostkach biznesowych, ale również spełniałoby jej wszystkie wymagania robocze. Po wnikliwej analizie rozwiązań oferowanych przez takich dostawców, jak SAP, Microsoft i Abas, grupa Arania wybrała system IFS Applications 9 — o wyborze zadecydowała wszechstronna funkcjonalność systemu.

Wdrożenie systemu IFS Applications w środowisku chmurowym zapewni grupie pojedynczy system umożliwiający zarządzanie wszystkimi jednostkami zależnymi, wspomagając szybki zwrot z inwestycji poprzez bardziej efektywne zarządzanie projektami i remontami. Ponadto system IFS Applications 9 zapewni pracownikom Arania Group intuicyjny, zwiększający produktywność interfejs użytkownika, jak również elastyczną platformę — bezproblemową i ekonomiczną w przypadku rozbudowy i skalowania.
Jesteśmy przekonani, że system IFS Applications wspomoże działania naszych pracowników i przyczyni się do międzynarodowej ekspansji oraz wzrostu firmy — powiedział José Maria Robredo, dyrektor ds. IT w Arania Group.
Gustavo Brito, dyrektor zarządzający firmy IFS w Hiszpanii i Portugalii, dodał:
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że konsorcjum Arania Group dołączyło do grona naszych klientów. Arania to marka ciesząca się wysokim uznaniem branżowym. Cieszymy się, że dzięki naszym rozwiązaniom i wiedzy fachowej będziemy wspierać jej globalny wzrost.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top