loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Rekord.ERP w firmie Narzędziowiec w Chojnowie

Do końca 2018 roku w przedsiębiorstwie Narzędziowiec w Chojnowie wdrażany będzie system Rekord.ERP.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

Narzędziowiec oferuje kompleksowe usługi - od projektu, poprzez produkcję, aż do uruchomienia u klienta specjalistycznych narzędzi, przyrządów, urządzeń oraz maszyn seryjnych do obróbki blach i prototypowych, związanych z usprawnieniem i automatyzacją produkcji. Produkuje tłoczniki, wykrojniki oraz oprzyrządowanie produkcyjne i maszyny dla firm produkcyjnych oraz zakładów przemysłowych, a także oferuje usługi z zakresu obróbki skrawaniem, obróbki ściernej, elektroerozyjnej i cieplnej.

W pierwszym etapie projektu wdrożone zostaną moduły Technicznego Przygotowania Produkcji, Zamówienia Obce, Sterowanie Produkcją, Gospodarka Materiałowa, Zamówienia Własne, Gospodarka Narzędziowa, Rejestracja produkcji i Kontrola Jakości. W kolejnym etapie - moduły z obszaru szeroko pojętej „kontroli zarządczej”.

Istotnym elementem wdrożenia będzie wspomaganie procedur systemu zarządzania jakością ISO/TS 16949, które wyznacza standardy dla firm działających na rynku Automotive.

Źródło: Rekord

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top