loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zwinne wdrożenie w kluczowym obszarze

sentelogo 120Kontrola nad finansami i księgowością to podstawa funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Obszar ten ma dla firm znaczenie strategiczne, dlatego zarządzanie nim w sposób właściwy jest tak ważne. Doskonale zdawali sobie z tego sprawę przedstawiciele firmy Mal-Pol, poszukując rozwiązania do zarządzania finansami i księgowością.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Mal-Pol to drukarnia specjalizująca się w produkcji etykiet samoprzylepnych. Funkcjonuje na rynku od 1993 roku, stale rozwijając swoją działalność m. in. rozszerzając park maszynowy oraz tworząc profesjonalne studio graficzne.

Firma poszukiwała partnera, który nie tylko zaprojektuje sprawnie funkcjonujące rozwiązanie, ale przede wszystkim dostosuje je do specyfiki jej działania. Zaproponowaliśmy realizację projektu w metodyce zwinnej, która umożliwia bieżące dostosowywanie założeń projektu do potrzeb przedsiębiorstwa. Nasza propozycja została pozytywnie odebrana przez firmę Mal-Pol, więc przystąpiliśmy do realizacji projektu.

Pracownicy firmy Mal-Pol byli otwarci na nasze sugestie i propozycje, co do poszczególnych funkcji systemu. Co więcej, sami również zgłaszali swoje pomysły na to, jak powinny wyglądać konkretne elementy przygotowywanego dla nich rozwiązania. Wykorzystanie metodyki zwinnej pozwoliło na bieżące testowanie i modyfikowanie poszczególnych konfiguracji i pomysłów na efektywną obsługę procesów, dzięki czemu prace przy projekcie przebiegały naprawdę dynamicznie. Przyczyniło się to do sukcesu projektu wdrożeniowego, który zakończył się w terminie i przyniósł oczekiwane rezultaty.

Udana realizacja tego projektu zaowocowała kolejnym, tym razem w obszarze zarządzania personelem. Przygotowania do wdrożenia już trwają.

Źródło: www.sente.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top