loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła, że wiodący producent wyrobów z tworzywa sztucznego, firma Plastic 7A, zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9, który wspomoże kluczowe procesy firmowe, takie jak finanse, kadry, CRM, logistyka, produkcja, sprzedaż, remonty i zapewnienie jakości.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma Plastic 7A, producent komponentów z tworzywa sztucznego wykorzystywanych między innymi w produkcji pojazdów marki Audi, Opel, Seat, Ford, Bentley, Lamborghini i Porsche, w ciągu ostatnich lat bardzo mocno się rozrosła. Poszerzona struktura firmy wymagała bardziej zaawansowanego, solidnego i skalowalnego rozwiązania ERP, które umożliwiłoby jej dalszy wzrost w sposób szybki i opłacalny.

Po przeanalizowaniu ofert dostawców, takich jak SAP i QAD, firma Plastic 7A zadecydowała o wdrożeniu rozwiązania firmy IFS. Nowy system oferuje wszechstronną obsługę potrzeb firmy związanych z jej modernizacją oraz wspiera wdrożenie systemów uproszczonych (lean) i zachowanie zgodności ze standardami IATF, co stanowi jedno z głównych wymagań stawianych przed firmami wchodzącymi w skład łańcucha dostaw w branży motoryzacyjnej.

Poza usprawnieniem procesów decyzyjnych firma Plastic 7A oczekuje redukcji kosztów utrzymania rozwiązania ERP i znacznego wzrostu wskaźników KPI.
Jesteśmy przekonani, że system IFS Applications stanie się główną siłą napędową dalszego rozwoju firmy Plastic 7A — powiedział Carlos González, prezes firmy Plastic 7A.
Gustavo Brito, prezes IFS w Hiszpanii i Portugalii dodał:
Współpraca z firmą Plastic 7A jeszcze bardziej ugruntowała pozycję firmy IFS jako wiodącego dostawcy oprogramowania dla branży motoryzacyjnej. Nasze doświadczenie branżowe nabyte podczas współpracy z takimi firmami, jak Grupo Borgstena i Manufactura Moderna de Metales w połączeniu z rozległą wiedzą branżową naszego partnera, firmy SII Concatel, stanowią gwarancję powodzenia całego projektu.
Firmy IFS i SII Concatel wdrożą system IFS Applications w czterech zakładach firmy 7A w Walencji (Hiszpania).

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top