loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Rozwiązanie firmy IFS wesprze jeden z największych prywatnych konglomeratów w Sri Lance w udoskonaleniu działalności operacyjnej w obrębie całej grupy.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Ideal Group, jeden z największych prywatnych konglomeratów w Sri Lance, zdecydował się na zakup IFS Applications™ 10. System będzie kluczowym elementem infrastruktury cyfrowej wspierającej działania firmy w różnych obszarach działalności, m.in. motoryzacji, usług z zakresu bezpieczeństwa, energii słonecznej oraz usług kurierskich.

Rozwiązanie firmy IFS umożliwi przedsiębiorstwu Ideal Group łatwe zintegrowanie wszystkich procesów biznesowych wśród należących do niego spółek zależnych. Poprzez wprowadzenie jednolitej, nowoczesnej platformy ERP firma będzie w stanie łatwiej realizować plany strategiczne. Jednocześnie uzyska lepszy wgląd w procesy, co usprawni podejmowanie decyzji biznesowych oraz udoskonali działalność operacyjną, by przedsiębiorstwo mogło lepiej reagować na zmiany rynkowe.

System IFS Applications pozwoli również firmie Ideal Group skutecznie zarządzać i zintegrować sprzedaż pojazdów, usług, części oraz inne działania w ramach centralnej platformy, która pozwoli na przekształcenie firmy i wykorzystanie jej pełnego potencjału.
Nasza firma doświadcza ogromnego wzrostu, co wymaga od nas zaangażowania najbardziej odpowiednich, najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu lepiej stawimy czoła wyzwaniom dzisiejszego rynku. Dlatego cieszy nas perspektywa współpracy z firmą IFS, bo wierzymy, że stanowi ona najlepszy środek do osiągnięcia naszych celów na przyszłość” – powiedział Nalin Welgama, prezes Ideal Group.
Aravinda de Silva, zastępca prezesa Ideal Group, dodał:
Błyskawiczny dostęp do danych i informacji jest w dzisiejszych czasach kluczowy. Jesteśmy świadomi znaczenia, jakie technologia odgrywa w organizacjach, takich jak nasza, i bardzo cieszą nas funkcjonalność oraz korzyści, jakie zapewnia oferowany system. Wierzymy, że dzięki tej inwestycji firma będzie mogła optymalnie wykorzystać swój kapitał oraz osiągać kolejne sukcesy.
Jayantha De Silva, prezes i dyrektor generalny IFS na Sri Lance, dodał:
Z przyjemnością przystępujemy do realizacji tego projektu wdrożeniowego we współpracy z Ideal Group. Jesteśmy przekonani, że wprowadzenie technologii firmy IFS przełoży się na podniesienie efektywności działań operacyjnych naszego klienta oraz zapewni mu większą przejrzystość i spójność działań. IFS w pełni rozumie wyzwania biznesowe związane z tak dużym wdrożeniem, a nasz zespół ma duże doświadczenie w obsłudze klientów działających w branży motoryzacyjnej. Nasza wiedza fachowa w połączeniu ze sprawdzonymi metodami pomoże nam dostarczyć rozwiązanie spełniające wysokie standardy Grupy.
Wdrożenie będzie przeprowadzone etapami i obejmie finanse, zarządzanie łańcuchem dostaw, serwis i remonty, interfejs IFS Lobby, zarządzanie dokumentacją oraz zarządzanie relacjami z klientami.

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top