loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Rozwiązanie firmy IFS z technologią IoT umożliwi ponad 1500 pracownikom firmy LAUAK zautomatyzowanie i zharmonizowanie globalnych procesów LAUAK oraz wykorzystanie koncepcji Przemysł 4.0.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że francuska firma LAUAK, czołowy wytwórca części, podzespołów, kadłubów samolotów i konstrukcji kokpitu w sektorze lotnictwa i obrony, zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications™ 10.

Założona w roku 1975 firma LAUAK obsługuje kilku spośród największych na świecie producentów samolotów i wyposażenia, a ponad 1500 jej pracowników jest rozlokowanych w sześciu zakładach we Francji i w Portugalii.

Firma LAUAK musiała zastąpić swój stary system biznesowy nowoczesnym rozwiązaniem, które potrafiłoby obsłużyć dużą ilość danych generowanych przez tę organizację. Po zakończeniu kompleksowego procesu oceny firma wybrała system IFS Applications 10 w celu przyspieszenia swojego międzynarodowego rozwoju, wsparcia strategii cyfryzacji oraz zharmonizowania globalnych procesów biznesowych.
Jako wielozakładowe przedsiębiorstwo, w którym poszczególne fabryki często kontaktują się ze sobą, zdajemy sobie sprawę z tego, jak pilne jest wdrożenie wydajniejszego rozwiązania” – stwierdził Mikel Charritton, dyrektor generalny firmy LAUAK. „Kolejnym ważnym czynnikiem jest nasze dążenie do przyspieszenia rozwoju międzynarodowego, zwłaszcza w Ameryce Północnej.
System IFS Applications będzie kluczowym elementem strategicznej transformacji cyfrowej firmy LAUAK, która obejmuje zastosowanie aktywów podłączonych do internetu rzeczy (IoT) w celu zapewnienia optymalnej wydajności produkcji oraz integracji nowych usług oferowanych klientom firmy LAUAK.

Pierwsza faza implementacji systemu IFS Applications 10 nastąpi w najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym firmy LAUAK w Portugalii. Później rozwiązanie to zostanie wdrożone w całej organizacji.

Mikel Charriton dodał:
Portugalski program pilotażowy będzie w pełni zgodny z koncepcją Fabryka 4.0, obejmując nowatorską technologię, która umożliwi automatyzację przy wykorzystaniu skomunikowanych urządzeń. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie tego ekscytującego projektu, w którym system IFS Applications 10 odegra kluczową rolę w aspekcie gromadzenia i analizy danych w celu przyspieszenia naszej cyfrowej transformacji. Dzięki wdrożeniu nowoczesnego rozwiązania będziemy mogli także zharmonizować i znormalizować nasze procesy biznesowe, dzielić się najlepszymi praktykami w całej organizacji oraz odwzorować nasz cały łańcuch wartości.
Amor Bekrar, dyrektor generalny IFS we Francji, podsumował:
Jesteśmy bardzo podekscytowani dołączeniem firmy LAUAK do naszej szerokiej bazy klientów z sektora lotnictwa i obrony. System IFS Applications 10 wspiera klientów w dostosowywaniu się do przełomowych trendów, takich jak automatyzacja, IoT czy serwicyzacja. W silnie konkurencyjnym sektorze lotnictwa technologie te są szczególnie ważnymi czynnikami decydującymi o wydajności i wzroście. Z niecierpliwością oczekujemy rozpoczęcia współpracy z firmą LAUAK i możliwości przyczynienia się do jej cyfrowej transformacji.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top