Urealnienie odpowiedzi na zapytania klientów, eliminacja negatywnych skutków wynikających z braku odpowiedniego przygotowania na niespodziewane zdarzenia, optymalizacja liczby przezbrojeń, automatyczne tworzenie kolejek zadań produkcyjnych – to tylko niektóre korzyści wynikające ze współpracy pomiędzy firmami – GIPO i eq system oraz wdrożenia systemu Asprova APS.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
GIPO Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo, które projektuje oraz produkuje maszyny pozwalające na zoptymalizowanie procesów produkcyjnych w organizacjach z różnych branż. eq system jest natomiast firmą, która tworzy i wdraża rozwiązania umożliwiające wyciągnięcie potencjału z usprawnień technologicznych. Spotkanie tych dwóch firm z pewnością nie było przypadkowe – było natomiast wartościowe dla każdej ze stron.

Specjaliści eq system jeszcze przed rozpoczęciem samego projektu starali się, jak najbardziej wgłębić w procesy produkcyjne firmy GIPO i poznać je w najdrobniejszych szczegółach. Następnie wspólnie z ekspertami firmy dookreślili kluczowe cele biznesowe oraz przedstawili poszczególne etapy współpracy. Przygotowana analiza sytuacji wyjściowej poszerzona o charakter pracy poszczególnych osób oraz strategię wprowadzanych usprawnień pozwoliła na stworzenie bardzo szczegółowej koncepcji – gotowej i bezpiecznej do wdrożenia.

eq system wybraliśmy przede wszystkim dlatego, że jest cenionym przez wiele firm z różnych branż (również naszej) partnerem biznesowym. Podczas spotkań, specjaliści firmy zrobili na nas bardzo dobre wrażenie i wrażenie to utrzymało się do teraz (realizacja projektu). Eksperci eq system to osoby kompetentne i jednocześnie takie, które potrafią mówić językiem klienta (nawet o najbardziej zawiłych rzeczach). To, co doceniamy w eq system to zaangażowanie w projekt oraz determinacja, jeśli chodzi o efekt finalny wdrożenia - równoznaczny z osiągnięciem wszystkich zakładanych celów biznesowych. Dodatkowo, eq system charakteryzuje wysoka elastyczność i dyspozycyjność (szybkość reakcji na zadawane przez nas pytania i pojawiające się wątpliwości).

W pierwszej kolejności wybraliśmy zaufanego i wiarygodnego partnera do współpracy, a dopiero później zdecydowaliśmy się na zaproponowane nam rozwiązanie – system Asprova APS. Specjaliści eq system dali nam szansę na poznanie systemu, jeszcze przed jego wdrożeniem. Wybraliśmy go przede wszystkim ze względu na duży potencjał rozwojowy (również samodzielny), możliwość dostosowania go do specyficznych warunków występujących w naszej firmie oraz łatwość wprowadzania i edycji danych, przypominający „ceniony” w naszej firmie system MS Excel. Pozytywnie zaskoczyła nas też naprawdę duża wydajność obliczeniowa i możliwość szybkiego wprowadzania zmian, których efekty widzimy od razu.

eq system przekonało nas do siebie swoim podejściem, które opiera się na szukaniu rozwiązań, a nie winnych. Ich sposób pracy opiera się na wnikliwości i celowości podejmowanych działań. eq system umie pozyskiwać niezbędne dla właściwego przebiegu projektu informacje, nie zakłócając normalnego (codziennego) funkcjonowania firmy. Specjaliści eq system są osobami, które nie upierają się przy swoim zdaniu za wszelką cenę (chyba, że jest to faktycznie zasadne) tylko potrafią wypracować satysfakcjonujący dla obu stron kompromis. Efektem dotychczasowej współpracy jest projekt wdrożeniowy wzbudzający zaufanie i realną nadzieję na sukces. Skłania nas również do decyzji o dalszej współpracy. W związku z tym polecam współpracę z firmą eq system oraz rozwiązanie z oferty firmy, jakim jest system Asprova APS. - Joanna Gołaszewska, Dyrektor w GIPO Sp. z o.o.


Źródło: www.eqsystem.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top