iPCC Sp. z o.o.

Adres:

Wał Miedzeszyński 251, 04-866, Warszawa

Telefon: 22 740 44 44
Strona www: www.i-pcc.pl
Email: [email protected]

INFORMACJE PRASOWE

iPCC Sp. z o.o. (dawniej Polish Consulting Company) jest polskim partnerem firmy Infor w zakresie dostarczania i wdrożeń zintegrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwami (ERP).

Rozumiemy, że nasze zadania wykraczają poza branżę IT. Dla wielu naszych klientów jesteśmy zaufanymi doradcami, których celem jest usprawnienie procesów i zwiększenie efektywności działania ich przedsiębiorstw. Nasi konsultanci mają staż przekraczający 15 lat i łącznie zrealizowali ponad 300 projektów – w większości dotyczących systemu Infor M3 – w kraju i za granicą. Pozwala to nam na dzielenie się wiedzą i proponowanie klientom rozwiązań, które przeszły pozytywną weryfikację w praktyce. Nasze doświadczenia wdrożeniowe w zakresie produkcji i dystrybucji obejmują również zastosowanie nowatorskich rozwiązań i narzędzi IT specyficznych dla konkretnej branży (dotyczy to m.in. przemysłu chemiczno-kosmetycznego, motoryzacyjnego, spożywczego, drzewno-meblarskiego i modowego, a także dystrybucji oraz serwisu i wynajmu maszyn i urządzeń).

Oprócz usług wdrożeniowych oferujemy również kompleksową opiekę powdrożeniową, outsourcing i hosting rozwiązań oraz doradztwo i edukację w zakresie narzędzi i metod usprawniania biznesu. Z naszych usług korzysta ponad 80 przedsiębiorstw produkcyjnych i dystrybucyjnych w Polsce i za granicą.
OPROGRAMOWAWNIE BIZNESOWE
  • systemy ERP/MPRII
  • systemy analityczne i BI
  • systemy WMS i do zarządzania magazynami

Back to top