1.1K
System ERP jest tak dobry, jak często jest aktualizowany. Częste aktualizacje udoskonalają działanie oprogramowania. System ERP powinien być stale aktualizowany, przede wszystkim ze względu na cykliczne zmiany w prawie. Aktualizacje dostosują system do zmieniających się przepisów.
 
Dzięki temu oszczędzamy czas, nerwy oraz koszty ewentualnych sankcji.
Każdy dostawca oprócz wzbogacania systemu nowymi funkcjonalnościami oraz aktualizacjami wynikającymi ze zmian prawnych, dostarcza także zmiany wpływające na wydajność pracy systemu.
 
Transkrypt:
 

Ja bym na to powiedział, że system ERP jest właśnie tak dobry jak często jest aktualizowany. Bo oczywiście - mogę sobie wyobrazić sytuację, w której firma uznaje, że kupiony i wdrożony przez nią system funkcjonalnie ją zadowala i nie ma potrzeby go rozwijać kolejnymi aktualizacjami. Ale absolutnie nie wyobrażam sobie tego, że firma nie aktualizuje systemu ERP w obszarze zmian prawnych. A tych - widzimy to codziennie - jest w naszym kraju co niemiara.

Po co tracić czas i niepotrzebne nerwy czy nawet narażać się na ewentualne kary skoro dostawca rozwiązania zapewnia nam zmiany? Każdy dostawca oprócz funkcjonalności wzbogacających i oczywiście zmian prawnych, dostarcza również zmiany wpływające na wydajność pracy rozwiązania. To dzięki tym aktualizacjom codzienne czynności realizowane w systemie mogą trwać krócej. To co było nowe i nowoczesne kilka lat temu, dzisiaj już takie nie jest.

Zwłaszcza w informatyce od systemu operacyjnego przez rozwiązania po systemy bazodanowe. Stąd - aktualizacje ERP często dotyczą również zgodności z środowiskiem i narzędziami towarzyszącymi. Czym byłby nawet najnowocześniejszy system zarządzania przedsiębiorstwem bez solidnego wsparcia technicznego? I oczywiście - ze względów technicznych i ekonomicznych - każdy dostawca świadczy wsparcie do określonej wersji systemu. Bardzo dobrym rozwiązaniem, by zawsze mieć dostęp do aktualnego narzędzia jest skorzystanie z ERP w subskrypcji.

  • Kategoria ERP

NAJNOWSZE VIDEO:

Back to top