743
Informatycy odgrywają kluczową rolę we wdrożeniu i utrzymaniu systemu ERP w organizacji. Podobnie jak inni pracownicy, są kluczowymi użytkownikami systemu. Jednakże aby wdrożenie systemu zakończyło się sukcesem, muszą być zaangażowani wszyscy przyszli użytkownicy systemu.
 
Transkrypt:

We wdrożeniu i utrzymaniu systemu ERP w firmie informatycy odgrywają bardzo ważną rolę. Tak jak każdy inny dział i pracownik firmy, nazywamy ich kluczowymi użytkownikami systemu. Ich wkład we wdrożeniu nie jest nie do przecenienia. To oni określają potrzeby jak im sprostać ma system, oni oglądają system podczas spotkań i prezentacji, weryfikują postęp wdrożenia, wreszcie testują samo rozwiązanie.

Zespoły informatyczne z pewnością pomogą w tym procesie, przede wszystkim ze względu na swoją wiedzę i doświadczenie w przygotowaniu środowiska, projektu i poprzez koordynację prac wdrożeniowych. By wdrożenie systemu ERP zakończyło się sukcesem niezwykle ważnym jest dobre zaplanowanie projekt, a najlepiej zrobić to we współpracy z przyszłym dostawcą i wykonawcą prac.

Bo za sukces wdrożenia odpowiada każdy i wszyscy jego uczestnicy. Za porażkę zresztą też.

  • Kategoria ERP

NAJNOWSZE VIDEO:

Back to top