Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017
loading...

IT.Integro: Perspektywy ERP 2017

Obecnie jesteśmy świadkami transformacji cyfrowej, która objęła swoim zasięgiem wszystkie sfery życia. Podnosi ona potencjał ludzi, przedsiębiorstw oraz całej gospodarki. Znosi bariery związane z obniżoną produktywnością pracowników, czy niską efektywnością firm.

Piotr Śledź - Prezes Zarządu IT.Integro Sp. z o.o.

  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
Cyfryzacja to technologie mobilne, chmura obliczeniowa, big data oraz social media. To są czołowe trendy, które będą dominować w rozwoju biznesu. Proces cyfryzacji stał się faktem. Jednak badania wskazują, że jego poziom w Polsce jest o kilkadziesiąt procent niższy, niż w innych krajach europejskich, przy jednoczesnym wysokim stopniu inwestycji. Aby utrzymać swoją pozycję na rynku, firmy muszą podążać za trendami. Zawsze stawiać krok przed konkurencją. Inwestować w nowe technologie i możliwości.

Rok 2017 to przede wszystkim nowość w ofercie Microsoft – platforma Microsoft Dynamics 365, która łączy funkcjonalności ERP i CRM w chmurze. Zintegrowana jest z aplikacjami biznesowymi, dedykowanymi obszarom finansów, sprzedaży, marketingu, obsługi klienta itp.

Dynamics 365 został wprowadzony w dwóch wersjach – Enterprise Edition, dostępną na świecie już od listopada 2016 roku oraz Business Edition, która póki co funkcjonuje w USA i Kanadzie. Data premiery w Polsce jeszcze nie jest znana. Niemniej, Microsoft Dynamics 365 to prawdziwa rewolucja i ogromne wyzwanie.

Naszą odpowiedzią na potrzeby małych przedsiębiorstw jest Microsoft Dynamics NAV 365. Miał on swoją premierę niespełna dwa lata temu, jednak w tym roku czeka nas nowa, interesująca odsłona, dostosowana do wymagań polskich firm. Funkcjonalny system ERP dostępny na prostych warunkach, w postaci funkcjonalnych pakietów i w atrakcyjnym abonamencie.

Dla nas szczególnie ważna jest najnowsza wersja systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV 2017, która zgodnie ze strategią One Microsoft, ewoluuje do chmury, opierając się na pogłębionej integracji rozwiązań biznesowych.

NAV 2017 to wiele nowych, innowacyjnych możliwości, a także rozbudowa dotychczasowych funkcjonalności. Rozszerzeniu uległy obszary finansów, zleceń, zapasów i CRM. Pojawiły się także nowe narzędzia jak Cortana Intelligence, Microsoft Flow i PowerApps.

W nowym roku IT.integro stawia na młodych. Rozwijamy nasz program stażowy IT.integro Career Starter dla ambitnej młodzieży z uczelni wyższych. Będzie można nas spotkać na targach pracy w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Chcemy zapoznać studentów oraz absolwentów z tematyką ERP, pokazać szanse rozwoju i zainteresować produktami Microsoft Dynamics.

Zeszły rok był dla nas owocny i pracowity. Oceniamy go jako bardzo udany. Podnieśliśmy wyniki sprzedaży, zarówno licencji jak i usług. Intensywnie rozwijamy naszą działalność za granicą, realizując grupowe projekty międzynarodowe oraz rozbudowujemy sieć partnerską IT.integro Master League.

Ogromnym wyzwaniem była, współorganizowana przez nas, konferencja Dynamics Business Forum 2016. Wydarzenie zgromadziło partnerów oraz przedstawicieli Microsoft oraz przyciągnęło wiele firm zainteresowanych nowymi technologiami. Głównym celem spotkania było zaprezentowanie innowacji, a także ich wpływu na rozwój przedsiębiorstw.

2016 był dla nas szczególnie ważny, gdyż na ten rok przypadło 25-lecie istnienia firmy IT.integro. Jako pionier wdrożeń systemu Microsoft Dynamics NAV na polskim rynku ze szczególną uwagą postrzegamy zachodzące zmiany w biznesie oraz w mentalności ludzi. Widzimy potrzebę zmian i rozwoju, dlatego promujemy nowe technologie, wspieramy trendy.

Dzięki temu Microsoft po raz kolejny docenił nasze zaangażowanie w promocję oraz sprzedaż Microsoft Dynamics NAV. W 2016 roku otrzymaliśmy wyróżnienie Microsoft Dynamics Partner of the Year 2016 oraz zaproszenie do elitarnego grona President’s Club for Microsoft Dynamics. Dostrzeżono nas również na arenie międzynarodowej i otrzymaliśmy tytuł Finalist for Microsoft Dynamics Regional of The Year 2016 Central and Eastern Europe.

Perspektywy rozwoju na świecie są silnie związane z cyfryzacją biznesu oraz integracją rozwiązań biznesowych. Rynek potrzebuje prostych, efektywnych i kompletnych narzędzi. Ten trend jest silny w Europie Zachodniej oraz Stanach Zjednoczonych. Polska oraz inne kraje CEE nadal się rozwijają i edukują. Przedsiębiorcy często podchodzą z rezerwą do nowych technologii, jednak aby być silnym graczem na rynku, od innowacji uciec nie można.

Źródło: RAPORT PERSPEKTYWY ERP 2017
loading...
loading...
loading...

Jak rozwiązanie Sage i Light ERP wspiera...

Obejrzyj studium sukcesu firmy Hama, która rozwija swoją działalność w oparciu o rozwiązanie Sage...

Inteligentne przedsiębiorstwa 2020

Jak polski biznes radzi sobie z nowymi technologiami? Co już mamy, a co nadal pozostaje poza...

mSIMPLE.DMS - mobilna aplikacja SIMPLE

Aplikacja umożliwia szybkie, skuteczne i efektywne zarządzanie dokumentami w Twojej organizacji,...

SECO/WARWICK cyfrowo i w chmurze z...

SECO/WARWICK, światowy lider rynku rozwiązań do obróbki cieplnej metali, aby móc skutecznie...

Metodologia wdrożenia systemu ERP wg proALPHA

Nowoczesny i niezawodny system ERP jest kluczowym warunkiem usprawnienia pracy i rozwoju...

ODL

Show Panel
Liderzy Produkcji 2018
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
erpframe
Show Panel
  • eqsystembaner