comarchKonferencja edukacyjna „Przyspiesz swój biznes"
Jak aktywnie prowadzić biznes i zachować płynność finansową?

9 grudnia 2021 r., godz. 11:00

 

9 grudnia odbędzie się bezpłatna konferencja edukacyjna dla przedsiębiorców „Przyspiesz swój biznes”, poświęcona wyzwaniom, z którymi na co dzień mierzą się właściciele firm. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się jak rozwijać swój biznes, jak zabezpieczyć płynność finansową firmy, jak prowadzić działalność zgodnie z RODO oraz jak odzyskać pieniądze z niezapłaconych faktur i jednocześnie utrzymać dobre relacje z klientami. Podczas wykładów prelegenci skupią się również na możliwościach, jakie dają faktoring i windykacja polubowna. W agendzie znajdują się także wykłady poświęcone branży FinTech oraz jej roli w biznesie.

Prelegenci podzielą się swoimi doświadczeniami, ekspercką wiedzą oraz rekomendacjami. Na konferencji wystąpią przedsiębiorcy, wykładowcy oraz specjaliści w zakresie usług finansowych.

Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać prezentacji Szymona Negacza, trenera sprzedaży i właściciela firmy doradczej, który opowie jak przyspieszyć swój biznes za pomocą zmiany przeterminowanych przekonań o prowadzeniu firmy. Wystąpi również Jakub Wezgraj, radca prawny, który przedstawi pięć zasad jak pozyskiwać klientów i wartościowe kontakty biznesowe, pozostając w zgodzie ze słynnym RODO. Wśród prelegentów jest także Michał Pawlik, prezes zarządu SMEO, wykładowca studiów MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu Warszawskiego. W swojej prezentacji podzieli się wiedzą o tym, jak utrzymać płynność finansową biznesu i które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w zależności od sytuacji w firmie. Natomiast Kamil Łyżwa, menedżer ds. projektów strategicznych w firmie Kaczmarski Inkasso wyjaśni, jak odzyskać pieniądze z niezapłaconych faktur i nie stracić klienta. Łukasz Rozlach, wiceprezes zarządu Comarch Finance Connect i pomysłodawca Apfino, opowie o wyzwaniach branży FinTech i celach nowoczesnej platformy finansowej.
 
Pełna agenda konferencji oraz formularz do rejestracji znajduje się na stronie https://studio.tvip.pl/comarch. Konferencja odbędzie sie w formule ONLINE.

Organizatorem konferencji jest Comarch oraz Apfino, fintech z Grupy Kapitałowej Comarch, oferujący przedsiębiorcom wnioskowanie o usługi finansowe, takie jak faktoring czy windykacja. Partnerami wydarzenia są firmy SMEO oraz Kaczmarski Inkasso.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top