ser groupWebinarium:
Analiza treści i uczenie maszynowe w stosowanych obecnie systemach ECM

18 marca 2021 r. godz. 11:00 - 11:30

Spraw, aby treść pracowała na Twój sukces!

Dowiedz się, jak analiza treści i nauczanie maszynowe mogą w znacznym stopniu poprawić jakość obsługi klienta, ograniczyć prace manualną do minimum czy przyspieszyć procesy biznesowe i DMS i wiele, wiele więcej.

Dzięki zaawansowanemu uczeniu maszynowemu i analizie treści informacje mogą przynosić przedsiębiorstwu wymierne korzyści. Większość platform ECM już sprawnie wykonuje czynności przechowywania i indeksowania treści. Czy nie byłoby wspaniale, gdyby dodatkowo przesyłały przychodzące treści do właściwych osób w organizacji przedsiębiorstwa, a przy okazji informowały ich, czego one dotyczą, tworzyły powiązania z plikiem konta i powiadamiały o wyniku ich autora?

Omówimy na przykładzie sektora bankowego, jak oprogramowanie Doxis4 firmy SER korzysta z mechanizmów sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w celu analizy i kategoryzowania przychodzących treści!

Podczas webinaru dowiesz się:
  • jak oprogramowanie Doxis4 firmy SER korzysta z mechanizmów sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w celu kategoryzowania przychodzących treści
  • w jaki sposób analiza kontekstu umożliwia platformie Doxis4 ocenę satysfakcji klienta 
  • jak łatwe jest uczenie platformy Doxis4 obsługi nowych typów dokumentów
  • w jaki sposób platforma Doxis4 automatycznie tworzy powiązania przychodzącej korespondencji z właściwym plikiem konta

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top