business meetupBUSINESSmeetup – zapisz się na pierwszą taką e-konferencję z udziałem praktyków cyfrowych przemian

24 września 2020 r.

 

Zapraszamy na pionierską w swojej tematyce konferencję online, która odbędzie się już 24 września 2020. To pierwsze tego typu wydarzenie, stanowiące odpowiedź na rewolucyjne zmiany, jakie dotknęły wiele firm w ciągu ostatnich kilku miesięcy. BUSINESSmeetup dedykowany jest praktykom z rozmaitych branż, którzy pragną lepiej zrozumieć znaczenie postępującej transformacji cyfrowej, efektywnie dostosować do niej swoje strategie biznesowe oraz poznać narzędzia i możliwości digitalizacji w oparciu o wiedzę ekspertów.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego sprawdź szczegóły na BUSINESSmeetup.online i zarejestruj się już dzisiaj.

Co jest celem BUSINESSmeetup?

Założeniem konferencji jest wskazanie przedsiębiorcom możliwych rozwiązań, jakie warto wdrożyć w działach swojej firmy w dobie cyfrowej transformacji - w takich obszarach jak zarządzanie, sprzedaż, innowacje, marketing, IT oraz HR. Wydarzenie ma być drogowskazem postawionym przez praktyków branży informatycznej, którzy dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii sprawnie przystosowali się do nowych wymagań rynkowych. Ma także na celu zachęcić polski sektor biznesowy do podjęcia dyskusji na temat możliwości cyfryzacji, która jako zjawisko globalne zachodzi już od dawna, a którą pandemia COVID-19 jedynie przyspieszyła.

Co przewiduje program konferencji?

Wydarzenie BUSINESSmeetup będzie składać się z bloków tematycznych, w trakcie których specjaliści odpowiedzą m.in. na pytania w następujących kwestiach:
 • Rola technologii w budowaniu strategii przedsiębiorstwa
  Co przesądziło o sukcesie lub porażce firm w dostosowywaniu się do nowej rzeczywistości i dlaczego otwartość na technologię jest obecnie kluczowa w planowaniu strategii? • Techniki podtrzymujące motywację wśród pracowników Jak utrzymać efektywność, jakość i motywację w zdalnym modelu pracy? Skuteczne zarządzanie obszarem HR za pomocą konkretnych technik.
 • Cyfrowa transformacja w marketingu
  Dlaczego oraz w jaki sposób zbudować nową strategię marketingową firmy w oparciu o działania digitalowe? Generuj coraz wyższą konwersję przy użyciu sprawdzonych metod i narzędzi.
 • Relacje z klientami w dobie społecznego dystansu
  Czy nowa forma kontaktu z klientami, oparta w pełni na cyfrowych kanałach komunikacji z góry skazuje handlowców na porażkę? Niekoniecznie - może być to droga ku budowaniu jeszcze lepszych relacji z odbiorcą.
 • Bezpieczeństwo pracy zdalnej
  Czego wymaga od firmy ochrona stanowisk pracowników, ich sieci domowych oraz połączeń, a także jakie zasady stosować w zakresie użytkowania prywatnych urządzeń w modelu pracy zdalnej? 
 • Efektywne narzędzia do pracy zdalnej i zespołowej
  Po jakie popularne narzędzia – dostępne na rynku już od dłuższego czasu – warto sięgnąć, by stworzyć dla pracowników spójne środowisko funkcjonowania w dobie cyfrowej transformacji?
 • Wsparcie finansowe dla wielkopolskiego sektora MŚP
  Prezentacja form wsparcia finansowego dla przedstawicieli sektora mikro, małych i średnich firm z regionu Wielkopolski – dotkniętych kryzysem ekonomicznym związanym z pandemią koronawirusa.

Sprawdź pełny program BUSINESSmeetup!

Jak wziąć udział?

Aby uczestniczyć w e-konferencji należy, najpóźniej do dnia 8 września 2020, zarejestrować się na wydarzenie poprzez formularz kontaktowy. Po zapisie otrzymasz od organizatora wiadomość e-mail z linkiem przekierowującym do wydarzenia. Konferencja odbędzie się za pośrednictwem strony Vimeo.pl

Organizatorzy BUSINESSmeetup – dlaczego my?

Konferencja organizowana jest przez firmę IT.integro przy wsparciu Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan oraz Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju.

IT.integro stanowi strategicznego Partnera Microsoft w Polsce z prawie 30-letnim doświadczeniem na rynku informatycznym. Specyfika działalności wiąże się dla spółki z modelem codziennego funkcjonowania w duchu innowacji i technologii, które w dobie kryzysu pozwoliły jej na szybką adaptację do zmieniającej się rzeczywistości – bez konieczności wdrażania radykalnych zmian dotychczasowych procesów. Cyfrowa transformacja jest bowiem jednym z filarów, na których firma opiera swoją współpracę z klientami i partnerami. Stąd obecna inicjatywa podzielenia się własną wiedzą, doświadczeniem i poradami, które mogą wspomóc innych praktyków.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top