puls biznesu logotypXIII Kongres Business Intelligence

25-26 września 2019 r., Warszawa


W dniach 25-26 września dołącz do nas podczas dorocznego XIII Kongresu Business Intelligence. Wydarzenie to wpisało się na stałe w kalendarz najważniejszych wydarzeń biznesowych, a od 13 lat stanowi platformę wymiany doświadczeń w zakresie najciekawszych i najbardziej aktualnych rozwiązań, narzędzi i metod zarządzania systemem BI.

Podczas 2-dniowego Kongresu dowiesz się jak kontrolować i kształtować procesy biznesowe, w jaki sposób wiodące firmy wykorzystują BI, analitykę danych oraz sztuczną inteligencję do uzyskania przewagi konkurencyjnej. Porozmawiamy o najnowszych trendach i rozwiązanych w obszarze analityki biznesowej, które warto wprowadzić w firmie, zastanowimy się dlaczego tradycyjne hurtownie są już przestarzałą technologią, pokażemy jak zbudować dobrą politykę zarządzania danymi oraz jak skutecznie budować zespół i zarządzać projektami Business Intelligence.

Wśród prelegentów – praktyków, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem znajdą się przedstawiciele takich firm jak: Polpharma, Transfer Multisort Elektronik, PKO BP, Raben Group, Samsung.

Weź udział w wydarzeniu i skorzystaj z doświadczenia naszych uznanych ekspertów oraz przedyskutuj z nimi najważniejsze wyzwania w Twojej pracy w obszarze BI. Zainspiruj się przedstawionymi case’ami i wykorzystaj je w swoim biznesie!

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

• wiedzę na najwyższym poziomie • znakomitych i cenionych ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem • atmosferę sprzyjającą pogłębianiu wiedzy • przerwy networkingowe – my gwarantujemy czas, miejsce i znakomitą kawę – Ty buduj sieć kontaktów, które pomogą Ci we własnym rozwoju! • certyfikat uczestnictwa – potwierdzimy Twoje zaangażowanie i zdobyte umiejętności!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top