logo proalpha 2018Webinarium: Jak usprawnić zarządzanie dokumentacją i informacją w procesie projektowania wyrobów?

11 października 2019 r., godz. 10:00

Dotarcie do właściwego dokumentu technicznego wyrobu trwa zbyt długo?
Wybór optymalnego rozwiązania pozwalającego na szybkie wprowadzenie produktu cieszącego się popytem na rynku: przed takim wyzwaniem stoi wiele firm produkcyjnych. Pierwszy krok do realizacji powyższego założenia zwykle dokonuje się w dziale konstrukcyjnym. Dlatego tak ważne jest dbanie o płynną wymianę danych, informacji i dokumentów pomiędzy nim, a innymi działami przedsiębiorstwa.

Na webinarium przedstawimy funkcje i moduły systemu proALPHA ERP, które ułatwiają i automatyzują codzienne czynności wykonywane przez działy projektowania i konstrukcji. Omówimy praktyczne zastosowanie zintegrowanego systemu projektowania wyrobów w zakresie nadzoru nad przepływem zadań i zarządzaniem dokumentacją projektową oraz wykonawczą. Wyjaśnimy również, w jaki sposób system ERP usprawnia obsługę zmian technicznych, technologicznych i inżynierskich w dokumentacji technicznej wyrobu.

Zarejestruj się na webinarium i sprawdź jakie usprawnienia możesz wdrożyć w swoim procesie konstruowania i projektowania nowych wyrobów do produkcji.

POKAŻEMY CI:
  • Jak wykorzystać nowoczesny system ERP do automatyzacji i uproszczenia codziennych czynności wykonywanych przez dział konstrukcji? 
  • Jak przechowywać dokumentację projektową i wszystkie powiązane pliki w jednym, spójnym repozytorium i w podejściu projektowym.
  • Jak efektywna i intuicyjna jest integracja pomiędzy systemem ERP proALPHA a systemami CAD?
  • W jaki sposób wersjonować dokumentacje techniczną wyrobu i zarządzać zmianą techniczną, technologiczną i inżynierską?
  • Jak zagwarantować płynność przepływu informacji wpływającą na harmonijne współistnienie działów i zespołu projektowego?
  • Jak obniżyć koszty utrzymania aplikacji informatycznych, dzięki eliminacji systemu PDM i konieczności opracowywania odpowiedniego interfejsu? /li>
  •  ... i wiele więcej!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top