Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017

AI jako klucz do przyszłości, czyli 9. AI & Big Data Congress

1-2 października 2018 r odbył się AI & Big Data Congress, czyli wydarzenie poświęcone pozyskiwaniu i wykorzystywaniu danych w czasie rzeczywistym, komunikowaniu się urządzeń różnego typu, machine learning i przede wszystkim zastosowaniu sztucznej inteligencji. Podczas dwóch dni Kongresu, ponad 600 uczestników zgromadziło się, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami z zakresu AI i Big Data.

Czytaj więcej...

Automotive Meet Up 2018

itintegro logo201528 sierpnia 2018 w Warszawie odbyła się pierwsza edycja konferencji poświęconej branży automotive - dealerom samochodów dostawczych i ciężarowych w Polsce. Podczas Automotive Meet Up 2018 została zaprezentowana polska premiera incadea.dms – oprogramowania służącego do zarządzania sprzedażą detaliczną w sektorze motoryzacyjnym. Konferencja powstała dzięki firmie IT.integro – polskiemu dystrybutorowi systemu.

Czytaj więcej...

Pierwsza polska edycja Oracle Code już za nami

oracle 120W odbywającej się po raz pierwszy w Polsce konferencji Oracle Code wzięło udział ponad 550 uczestników. Organizatorzy przygotowali aż 27 sesji tematycznych, podczas których każdy znalazł coś dla siebie. Blockchain, chatboty, Internet Rzeczy (IoT) – to tylko niektóre z najnowszych technologii, które były tematem referatów, dyskusji i kuluarowych rozmów podczas Oracle Code 2018 w Warszawie. Nie zabrakło nawet prawdziwego robota.

Czytaj więcej...

ARENA PRODUKCJI 2018
RELACJA

Arena Produkcji, ekspercka konferencja dla menedżerów reprezentujących firmy produkcyjne, doczekała się małego jubileuszu. Logistyka Produkcji już po piąty miała przyjemność zorganizować wydarzenie, rokrocznie gromadzące kadrę zarządzającą i specjalistów, chcących pogłębiać tajniki funkcjonowania nowoczesnych fabryk.

Czytaj więcej...

Szanse i wyzwania cyfrowej transformacji przemysłu, sztuczna inteligencja, Internet Rzeczy i rozwiązania chmurowe podczas Infor Next Polska

Wbrew prognozom futurystycznych filmów z lat 80, „bunt maszyn” nie będzie oznaczał upadku rodzaju ludzkiego, a raczej większe wsparcie dla biznesu w postaci aplikacji, które pomogą zapewnić efektywność wynikająca z większej inteligencji, mniejszego marginesu błędu i rosnącej kontroli nad danymi. Między innymi te tematy poruszyli w tym roku prelegenci Infor Next Polska.

Czytaj więcej...

Produktywność zespołu w cyfrowych czasach

Z danych McKinsey&Company wynika, że luka cyfryzacji w polskim przemyśle wynosi 78% w porównaniu do krajów Europy Zachodniej. Oznacza to konieczność wprowadzania rozwiązań, które sprawią, że polskie firmy nie utracą tworzonej od lat pozycji konkurencyjnej opartej na jakości, terminowości dostaw i dobrej obsłudze klienta. Monitor ERP analizując projekty wdrożenia rozwiązań informatycznych w firmach wytwórczych, stwierdził, że kluczowym elementem jest właściwe zaangażowanie zespołu, który przesądza o efektywności wykorzystania narzędzi IT.

Czytaj więcej...

MŚP na warsztatach IT we Wrocławiu

Prawie 220 przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego wzięło udział w bezpłatnych warsztatach we Wrocławiu poświęconych nowym technologiom w biznesie. Organizatorem cyklu wydarzeń Accelerate Your Business, które odbyły się w także w Sopocie i Warszawie, był Microsoft Polska. Spotkania współorganizował Intel, partnerami byli: Dell oraz HP.

Czytaj więcej...

II Forum Nowoczesnej Produkcji - podsumowanie

9–10 listopada 2016 roku w Warszawie odbyła się II edycja Forum Nowoczesnej Produkcji, organizowanego przez firmę MMC Polska. Celem wydarzenia było wspólne dążenie do wypracowania rozwiązań, które skutecznie będą wspierać rozwój innowacyjnego przemysłu w Polsce już w najbliższej przyszłości. Spotkanie to umożliwiło pogłębioną debatę reprezentatywnego grona przedstawicieli zarządów kluczowych spółek, reprezentantów administracji rządowej oraz ekspertów produkcji i nowych technologii.

Czytaj więcej...

simple videoProf. dr hab. Modzelewski o Jednolitym Pliku Kontrolnym

Przeoczyłeś webinarium na temat JPK? Nie jesteś pewien czy Twoja organizacja będzie zobowiązane do wprowadzenia JPK już od 1 lipca?

Czytaj więcej...

simpleJAK ZWIĘKSZYĆ SPRZEDAŻ ZA POMOCĄ ZAMÓWIEŃ INTERNETOWYCH SIMPLE?

Przeoczyłeś webinarium na temat narzędzi informatycznych zwiększających sprzedaż w kanale B2B? Zastanawiasz się w jaki sposób otrzymywać więcej zamówień i usprawnić komunikację z kontrahentami?

Czytaj więcej...

Relacja z III edycji targów IT Future Expo 2015

Po raz pierwszy Wrocław stał się stolicą IT, a to wszystko za sprawą targów IT Future Expo, które odbyły się 26 listopada 2015 roku na Stadionie Wrocław.

Czytaj więcej...

SAP Forum Polska 2015 zakończone

Dobiegło końca SAP Forum Polska 2015 - „Discover Simple” - doroczne spotkanie liderów biznesu organizowane przez SAP Polska – lidera polskiego rynku aplikacji biznesowych. W licznych debatach, prezentacjach i wystąpieniach wzięło udział ponad 500 gości.

Czytaj więcej...

Gwiazdy światowej sceny SQL Server

sqlday 2014W dniach 11-13 maja we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbyło się największe w tej części Europy wydarzenie poświęcone tematom związanym z SQL Server – konferencja SQLDay 2015. Do Wrocławia przyjechało 400 programistów i administratorów baz danych, inżynierów oprogramowania oraz specjalistów Business Intelligence. Na uczestników konferencji czekało 5 sesji warsztatowych oraz ponad 30 sesji tematycznych. W gronie prelegentów znalazły się światowe autorytety z dziedziny technologii SQL Server oraz baz danych m.in. Adam Machanic, Alberto Ferrari oraz Klaus Aschenbrenner.

Czytaj więcej...

Ponad 700 uczestników konferencji Microsoft Dynamics dla Biznesu 2015

W dniach 12-13 maja br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie odbyła się największa konferencja firmy Microsoft na temat aplikacji biznesowych w Polsce i jedno z najważniejszych wydarzeń firmy w tym roku. Spotkanie „Microsoft Dynamics dla Biznesu 2015” zgromadziło kilkuset obecnych i potencjalnych klientów Microsoft Dynamics AX, CRM i NAV, a także partnerów firmy, którzy wzbogacili swoją wiedzę na temat najnowszych rozwiązań Dynamics, zapoznali się z przykładami wdrożeń zrealizowanych w przedsiębiorstwach różnej wielkości oraz wymienili doświadczenia na temat najnowszych trendów technologicznych związanych z chmurą, nowoczesną analityką biznesową oraz mobilnością.

Czytaj więcej...

Open Source jako siła napędowa przedsiębiorczości i innowacyjności w Polsce

23 kwietnia odbyło się święto dla wszystkich entuzjastów idei Open Source. Od 2008 roku konferencja Open Source Day gromadzi w Warszawie największe polskie i zagraniczne autorytety z zakresu otwartego oprogramowania i systemu Linuks. Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce i jedno z największych w Europie. Patronat nad konferencją objęło Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, a głównym partnerem technologicznym całego wydarzenia była firma IBM – amerykański gigant z branży IT. Pomysłodawcami i organizatorami Open Source Day są firmy B2B oraz Linux Polska. Tegoroczna edycja konferencji koncentrowała się głównie na najnowszych trendach w Open Source takich jak: OpenStack, BigData, NoSQL, security. Jakie są wnioski po ósmej edycji Open Source Day?

Czytaj więcej...

Relacja z sympozjum dla Instytutów

W dniach 14-15.01.2015 odbyło się kolejne już szkolenie z cyklu Efektywne zarządzanie budżetem przygotowanego przez Grupę Kapitałową SIMPLE przy współpracy z Uniwersytetem Łódzkim. Tematem styczniowego sympozjum było „Zarządzanie kosztami projektów naukowo – badawczych”. Uczestnikami projektu były osoby zaangażowane w proces realizacji i rozliczania projektów naukowo – badawczych.

Czytaj więcej...

Za nami konferencja SQLDay Lite 2014

W dniach 14-15 listopada, w Hotelu Focus w Lublinie odbyła się konferencja SQLDay Lite 2014, która była największym w Polsce spotkaniem poświęconym tematom związanym z SQL Server. Do Lublina przyjechało prawie 200 programistów i administratorów baz danych, inżynierów oprogramowania oraz specjalistów Business Intelligence. W gronie prelegentów znaleźli się najlepsi eksperci z dziedziny SQL Server oraz baz danych tacy jak Łukasz Grala, Maciej Pilecki czy Damian Widera.

Czytaj więcej...

Druga edycja spotkania Data Center for Business za nami

Specyfika projektów Data Center, problemy w trakcie realizacji, możliwości pozyskania wsparcia finansowego- te i wiele innych tematów było przedmiotem dyskusji podczas drugiej edycji spotkania Data Center for Business.

Czytaj więcej...

Oracle Day 2014 za nami

Rekordowa liczba ponad 600 uczestników wzięło udział w obradach konferencji Oracle Day, która odbyła się 5 listopada w Warszawie.

Czytaj więcej...

RELACJA – MANUFACTURING SUMMIT 2014

To był dzień wielu zaskoczeń. Konferencja Manufacturing Summit 2014, która odbyła się 6 listopada 2014 roku w hotelu Sound Garden w Warszawie, zaskoczyła organizatorów dużą ilością gości, gości ciekawą tematyką wystąpień, a wszystkich zgromadzonych klimatem sprzyjającym nawiązywaniu nowych kontaktów, poszerzaniu wiedzy i poszukiwaniu sposobów na poprawę efektywności firm produkcyjnych.

Czytaj więcej...

loading...
loading...
loading...

Internet rzeczy rośnie w tempie 30 proc....

W kolejnych latach rynek internetu rzeczy będzie się rozwijał w 30-proc. tempie, a w 2021 r. do...

Procesowy ERP w firmie Danstoker

Procesowy ERP w firmie Danstoker

Fabryka Cyfrowych Przemian

Technologie cyfrowe są katalizatorem rozwoju biznesu. Chcemy przybliżyć Państwu te rozwiązania,...

DSR: Efektywna produkcja zaczyna się od...

Efektywna produkcja zaczyna się od skutecznego planowania, które w dzisiejszych czasach nie może...

Fabryka Przyszłości wg Microsoft

Sektor produkcyjny otwiera się na nowy trend, jakim jest cyfrowa transformacja. Analiza danych...

ODL

Show Panel
Liderzy Produkcji 2018
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
erpframe
Show Panel
  • eqsystembaner
  • snt button 250