Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017
loading...

CONTROLLING I ZARZĄDZANIE

CiZ logoMagazyn „Controlling i Zarządzanie” to fachowe czasopismo o zasięgu ogólnopolskim, kierowane do profesjonalistów rachunkowości zarządczej, controllingu, analizy finansowej i sprawozdawczości zewnętrznej. Czytają go przede wszystkim: członkowie zarządów i rad nadzorczych, dyrektorzy finansowi, główni księgowi, analitycy finansowi, controllerzy finansowi, doradcy biznesowi i konsultanci z firm doradczych.
 MPM Productivity Management Sp. z o.o

 

MPM Productivity Management Sp. z o.oOd 1998 roku specjalizujemy się w dostarczaniu i rozwijaniu kompetencji w obszarze zarządzania logistyką, zwłaszcza logistyką przedsiębiorstwa produkcyjnego. Przekazujemy wiedzę z dziedziny zarządzania operacyjnego, zgodną ze standardem APICS jak i programów autorskich naszych konsultantów. Wyspecjalizowaliśmy się w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Oferujemy szkolenia z obszaru zarządzania produkcją i logistyką, w procesie tworzenia wartości dodanej. Od grudnia 2008 jesteśmy oficjalnym reprezentantem APICS jako Authorized Educational Provider, pierwszym w Polsce i w Europie Wschodniej.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Firma TOT.NET jest dostawcą nowoczesnych systemów informatycznych wspierających produkcję, logistykę i jakość. W ofercie TOT.NET znajdują się dwa, autorskie systemy przygotowane w nowoczesnej technologii Microsoft.NET. Pierwszym z nich jest oprogramowanie ProTrace pozwalające na automatyczną identyfikację i ewidencję procesów produkcyjnych i logistycznych. Drugim – system obiegu różnych typów dokumentów, zadań i zleceń o nazwie Ordino. TOT.NET współpracuje z portalem www.erp-view.pl prezentując liczne artykuły konsultantów firmy, wskazujące możliwości oraz kierunki usprawnień przedsiębiorstw w oparciu o nowoczesne technologie informatyczne.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej na www.totnet.com.plNowy Przemysł

NOWY PRZEMYSŁ opisuje najnowsze światowe trendy w zarządzaniu firmami przemysłowymi, poświęca wiele uwagi nowym rozwiązaniom technologicznym, ale opisuje także społeczne aspekty strukturalnych przemian w gospodarce.  W Miesięczniku znajdują swoje żywe odbicie kluczowe problemy i wyzwania stojące przed działającymi w Polsce przedsiębiorstwami: restrukturyzacja, europejska konkurencyjność, inwestycje, innowacyjność. Tematyka wielu publikacji skupia się na tendencjach rozwojowych wiodących branż przemysłu, na relacjach między państwem i biznesem. Wiele uwagi poświęcamy marketingowi, jakości i finansom w przedsiębiorstwach przemysłowych. Stałym elementem każdego wydania "Nowego Przemysłu" jest raport poświęcony co miesiąc innej z branż. Raporty branżowe to pogłębione analizy pozwalające fachowcom wzbogacić i uporządkować wiedzę o aktualnym stanie branży, a osobom spoza sektora zrozumieć zmiany zachodzące w polskim przemyśle. Co miesiąc w ramach tzw. "Obserwatorium Gospodarczego" dogłębnej analizie poddawany jest nowy problem lub ciekawe zjawisko ściśle związane z kondycją polskiej gospodarki.

Kontakt: http://www.wnp.pl/info.html?mode=kontakty
Więcej na: www.wnp.plloading...
loading...
loading...

Comarch ERP Optima w Lechu Poznań

KKS Lech Poznań to wielokrotny Mistrz Polski w piłce nożnej, który sukcesy odnosi również na niwie...

ERP a idea Industry 4.0

Jaka jest rola systemów ERP w kontekście realizacji idei Przemysłu 4.0? Na ratunek Przemysław...

Soligarno z systemem ERP SAP Business One

Firma Soligarno wybrała system ERP SAP Business One.

Hermes SQL ERP w firmie Elpigaz

Elpigaz, firma specjalizująca się w produkcji gazowych układów zasilania, zbiorników LPG i...

Trzy filary cyfryzacji produkcji

Myśląc o aktualnych trendach w sektorze produkcji jednym tchem można wymienić koncepcję Przemysłu...

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
infor300x250
Show Panel
  • eqsystembaner