it integro praca staz banner

Konsultant Microsoft Dynamics AX/365 FO – wsparcie powdrożeniowe w obszarze logistycznym

Kontakt
Firma: Fellowmind Poland Sp. z o.o.
Miasto: Warszawa • Białystok • Szczecin • Praca zdalna lub hybrydowa
Zatrudnienie: umowa o prace, kontrakt B2B

Opis

Twoja praca:
Wspierasz klientów w obsłudze wdrożonego systemu Microsoft Dynamics AX/365. Rozwiązujesz bieżące problemy zgłaszane przez klientów. Prowadzisz szkolenia dla użytkowników końcowych.

Twoje umiejętności:
Znasz system Microsoft Dynamics AX/365 lub inny system klasy ERP. Masz doświadczenie w suporcie powdrożeniowym systemu klasy ERP lub pracy z takim systemem w obszarze logistycznym. Posiadasz bardzo dobrą znajomość merytoryczną z zakresu logistyki. Potrafisz słuchać i masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne. Umiesz myśleć analitycznie i samodzielnie rozwiązywać problemy. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Dołączając do nas:

Spotkasz zespół od którego możesz się uczyć i zdobywać doświadczenie. Będziesz miał możliwość certyfikacji Microsoft. Otrzymasz pakiet benefitów m.in.: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, program mentoringu, zajęcia angielskiego z native speakerem, budżet zespołowy, parking rowerowy, no dress code i różne inicjatywy wewnętrzne.
 
 
NASZE WARTOŚCI:

W Fellowmind przestrzegamy czterech istotnych wartości i nie są to puste frazesy. Naprawdę wierzymy w nasze wartości i mamy nadzieję, że właśnie z nimi kojarzy się nasza firma. Stosujemy je na co dzień, ponieważ to one mają wpływ na to, jak traktujemy siebie nawzajem.

Always personal
Zawsze najważniejszy jest człowiek. Oznacza to, że relacje międzyludzkie i wzajemny szacunek są dla nas najistotniejsze.

Better together Pomagamy sobie nawzajem, troszczymy się o siebie, ponieważ dzięki wspólnemu wysiłkowi tworzymy lepsze jutro. Serious about fun
Zależy nam na tworzeniu pozytywnej atmosfery. Praca powinna dawać radość i nastrajać ludzi pozytywnie, ponieważ właśnie te czynniki przekładają się na motywację i ułatwiają pracę.

Act with courage
Mamy odwagę robić nowe rzeczy, odkrywać nowe możliwości i stawiać sobie wysoko poprzeczkę.

Fellowmind jest wiodącym europejskim partnerem Microsoft Business Application, która działa w 6 krajach: Polsce, Szwecji, Holandii, Niemczech, Danii i Finlandii. Pomagamy naszym klientom w szybszym osiągnięciu cyfrowej gotowości, wykorzystując rozwiązania chmurowe firmy Microsoft. Chcemy, by technologia służyła ludziom i sprawiała im radość.

Praca z nami to tworzenie wartościowych relacji. Dotyczy to zarówno współpracowników jak i naszych klientów. Z entuzjazmem towarzyszymy klientom w poszukiwaniu rozwiązań, które wspierają ich w codziennej pracy.
 

*Klikając w link aplikuj zostaniesz przekierwany do formularza rekrutacyjnego firmy Fellowmind Sp. z. o.o.

Informacje dodatkowe

Miejsce pracy: Zdalna • Hybrydowa
Benefity dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, spotkania integracyjne, brak dress code’u, kawa / herbata

Video

Back to top