Advisor Microsoft Dynamics 365 F&O – obszar logistyczny

Kontakt
Firma: Fellowmind Poland Sp. z o.o.
Miasto: Warszawa • Białystok • Szczecin • Praca zdalna lub hybrydowa
Zatrudnienie: umowa o prace, kontrakt B2B

Opis

Twoja praca:
Prowadzisz doradztwo biznesowe, prezentacje i warsztaty z zakresu działania modułu logistycznego Dynamics 365 F&O. Aktywnie wspierasz dział sprzedaży i delivery w skutecznym działaniu poprzez udział w przygotowywaniu prezentacji i ofert merytorycznych pod wdrożenia, wspierasz wdrożenia, w szczególności w zakresie analiz biznesowych. Przygotowujesz całościowe rozwiązania w obszarze logistycznym dla klienta, nadzorujesz między innymi rozwój oprogramowania, przygotowywanie materiałów dla klientów oraz projekty biznesowe. Możesz liczyć na ciągły rozwój i wykorzystywanie swoich mocnych interpersonalnych cech.

Twoje umiejętności:
Masz co najmniej 5 letnie doświadczenie we wdrożeniach systemów informatycznych, bardzo dobrze znasz Microsoft Dynamics 365 F&O w obszarze logistyki. Potrafisz skutecznie komunikować się w języku angielskim. Posiadasz umiejętność pracy zespołowej i doświadczenie w kontakcie z klientem. Umiesz identyfikować potrzeby biznesowe i adresować te potrzeby z wykorzystaniem wiedzy o technologii. Czerpiesz przyjemność z wykonywania kreatywnych zadań oraz z dzielenia się wiedzą.
 
Dołączając do nas:
Będziesz miał/a możliwość wykazania się kreatywnością oraz własną inicjatywą w ciekawych, rozwijających projektach. Wykorzystasz swoją wiedzę z zakresu technologii i nawiązywania relacji z partnerami. Będziesz częścią doświadczonego zespołu wdrażającego projekty Dynamics 365 F&O dla dużych klientów. Otrzymasz pakiet benefitów m.in.: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, program mentoringu, zajęcia angielskiego z native speakerem, budżet zespołowy, parking rowerowy, no dress code i różne inicjatywy wewnętrzne.
 
 
NASZE WARTOŚCI:

W Fellowmind przestrzegamy czterech istotnych wartości i nie są to puste frazesy. Naprawdę wierzymy w nasze wartości i mamy nadzieję, że właśnie z nimi kojarzy się nasza firma. Stosujemy je na co dzień, ponieważ to one mają wpływ na to, jak traktujemy siebie nawzajem.

Always personal
Zawsze najważniejszy jest człowiek. Oznacza to, że relacje międzyludzkie i wzajemny szacunek są dla nas najistotniejsze.

Better together Pomagamy sobie nawzajem, troszczymy się o siebie, ponieważ dzięki wspólnemu wysiłkowi tworzymy lepsze jutro. Serious about fun
Zależy nam na tworzeniu pozytywnej atmosfery. Praca powinna dawać radość i nastrajać ludzi pozytywnie, ponieważ właśnie te czynniki przekładają się na motywację i ułatwiają pracę.

Act with courage
Mamy odwagę robić nowe rzeczy, odkrywać nowe możliwości i stawiać sobie wysoko poprzeczkę.

Fellowmind jest wiodącym europejskim partnerem Microsoft Business Application, która działa w 6 krajach: Polsce, Szwecji, Holandii, Niemczech, Danii i Finlandii. Pomagamy naszym klientom w szybszym osiągnięciu cyfrowej gotowości, wykorzystując rozwiązania chmurowe firmy Microsoft. Chcemy, by technologia służyła ludziom i sprawiała im radość.

Praca z nami to tworzenie wartościowych relacji. Dotyczy to zarówno współpracowników jak i naszych klientów. Z entuzjazmem towarzyszymy klientom w poszukiwaniu rozwiązań, które wspierają ich w codziennej pracy.
 

*Klikając w link aplikuj zostaniesz przekierwany do formularza rekrutacyjnego firmy Fellowmind Sp. z. o.o.

Informacje dodatkowe

Miejsce pracy: Zdalna • Hybrydowa
Benefity dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, spotkania integracyjne, brak dress code’u, kawa / herbata

Video

Back to top