it integro praca staz banner

Administrator systemu Microsoft Dynamics 365 F&O

Kontakt
Firma: Fellowmind Poland Sp. z o.o.
Miasto: Warszawa • Białystok • Szczecin • Praca zdalna lub hybrydowa
Zatrudnienie: umowa o prace, kontrakt B2B

Opis

Twoja praca:
Administrujesz systemami Microsoft Dynamics AX 2012 i Dynamics 365 F&O oraz bazami MS SQL Server. Prowadzisz bieżący monitoring systemu, wspierasz technicznie proces aktualizacji aplikacji. Bierzesz aktywny udział w spotkaniach projektowych. Jesteś dostępny w trybie dwuzmianowym.

Twoje umiejętności:
Masz wykształcenie wyższe, kierunkowe. Znasz platformę Azure, MS SQL Server, PowerShell. Masz doświadczenie w optymalizacji SQL. Potrafisz testować, diagnozować błędy i je rozwiązywać. Dobrze znasz język angielski (min B2).
 
Twoje umiejętności:
Znajomość Microsoft Dynamics AX 2012 lub D365 F&O

Dołączając do nas:
Spotkasz zespół od którego możesz się uczyć i ściśle współpracować w projektach międzynarodowych. Rozwiniesz swoje umiejętności i dołączysz do zespołu, który chętnie dzieli się wiedzą i wsparciem w codziennej pracy. Otrzymasz pakiet benefitów m.in.: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport, program mentoringu, zajęcia angielskiego z native speakerem, budżet zespołowy, parking rowerowy, no dress code i różne inicjatywy wewnętrzne
 
 
NASZE WARTOŚCI:

W Fellowmind przestrzegamy czterech istotnych wartości i nie są to puste frazesy. Naprawdę wierzymy w nasze wartości i mamy nadzieję, że właśnie z nimi kojarzy się nasza firma. Stosujemy je na co dzień, ponieważ to one mają wpływ na to, jak traktujemy siebie nawzajem.

Always personal
Zawsze najważniejszy jest człowiek. Oznacza to, że relacje międzyludzkie i wzajemny szacunek są dla nas najistotniejsze.

Better together Pomagamy sobie nawzajem, troszczymy się o siebie, ponieważ dzięki wspólnemu wysiłkowi tworzymy lepsze jutro. Serious about fun
Zależy nam na tworzeniu pozytywnej atmosfery. Praca powinna dawać radość i nastrajać ludzi pozytywnie, ponieważ właśnie te czynniki przekładają się na motywację i ułatwiają pracę.

Act with courage
Mamy odwagę robić nowe rzeczy, odkrywać nowe możliwości i stawiać sobie wysoko poprzeczkę.

Fellowmind jest wiodącym europejskim partnerem Microsoft Business Application, która działa w 6 krajach: Polsce, Szwecji, Holandii, Niemczech, Danii i Finlandii. Pomagamy naszym klientom w szybszym osiągnięciu cyfrowej gotowości, wykorzystując rozwiązania chmurowe firmy Microsoft. Chcemy, by technologia służyła ludziom i sprawiała im radość.

Praca z nami to tworzenie wartościowych relacji. Dotyczy to zarówno współpracowników jak i naszych klientów. Z entuzjazmem towarzyszymy klientom w poszukiwaniu rozwiązań, które wspierają ich w codziennej pracy.
 

*Klikając w link aplikuj zostaniesz przekierwany do formularza rekrutacyjnego firmy Fellowmind Sp. z. o.o.

Informacje dodatkowe

Miejsce pracy: Zdalna • Hybrydowa
Benefity dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, spotkania integracyjne, brak dress code’u, kawa / herbata

Video

Back to top