Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017

XVI Konferencja SOLIDEXPERT

solid works logoKolejna już, XVI edycja konferencji organizowanej przez firmę SOLIDEXPERT przed nami! Tegoroczna edycja wydarzenia przebiega pod hasłem „Rozwiązań dla przemysłu”. Już 26 października w Krakowie uczestnicy wydarzenia będą mogli posłuchać prelekcji nie tylko na temat nowości programowych, ale również rozwiązań optymalizujących pracę przedsiębiorstw.

W agendzie spotkania pojawią się prezentacje poruszające tematykę zarządzania, nowych technologii oraz rozwiązań sprzętowych, w tym automatyzujących pracę przedsiębiorstw. XVI Konferencja SOLIDEXPERT to wydarzenie nastawione na merytorykę, podczas którego konstruktorzy, specjaliści ds. IT czy też managerowie i pracownicy najwyższego szczebla znajdą interesujące ich tematy.

Tematyka XVI Konferencji SOLIDEXPERT – Rozwiązania dla przemysłu

Merytorycznie i zróżnicowanie – tak można określić tematy, które zostaną poruszone w trakcie konferencji. Co tym razem przygotował organizator wydarzenia?
  • Podczas konferencji będzie miała premierę najnowsza wersja SOLIDWORKS 2019. Poza nowościami w istniejących rozwiązaniach, zaprezentowane zostaną takie rozwiązania jak: SOLIDWORKS CAM, SOLIDWORKS PDM czy SOLIDWORKS xDesign.
  • W ramach dedykowanego panelu, zaprezentowane zostaną rozwiązania pozwalające na optymalizacje procesu przygotowania produkcji, zarządzania zmianą oraz projektami w oparciu o system klasy ERP – Microsoft Dynamics NAV.
  • Nie zabraknie również prezentacji dedykowanego oprogramowanie od SOLIDEXPERT. Są to rozwiązania w pełni dostosowywalne do potrzeb i specyfiki przedsiębiorstwa.
  • Zaprezentowane zostaną rozwiązania sprzętowe i technologiczne wspierające pracę konstruktorów, całych firm, a także gwarantujące bezpieczeństwo gromadzonych danych. Podczas konferencji dowiemy się dlaczego warto w nie inwestować.
  • Konkurs projektowy SOLIDWORKS - MODELMANIA. Oprócz nagród za aktywność podczas konferencji, będzie można sprawdzić swoje umiejętności techniczne podczas MODELMANII i tym samym zawalczyć o cenne nagrody.
  • Tradycją wydarzenia jest przygotowanie modelu przewodniego konferencji. W tym roku będzie to frezarka, którą pracownicy SOLIDEXPERT zaprojektowali w SOLIDWORKS, a następnie własnoręcznie zbudowali. Na jej przykładzie zaprezentowane zostanie wykorzystanie rozwiązań SOLIDWORKS, SOLIDWORKS CAM i CAMWorks podczas jej powstawania, zaś uczestnicy konferencji będą mogli zobaczyć jak maszyna działa w praktyce!
  • Nie zabraknie również sekcji poświęconej edukacji oraz współpracy ze startupami. SOLIDEXPERT współpracuje z kołami naukowymi, młodymi przedsiębiorcami oraz instytucjami badawczymi. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną efekty tej współpracy w postaci ciekawych projektów tj. motocykle czy pojazdy elektryczne. Co więcej, uczestnicy wydarzenia będą mogli do nich wsiąść, zrobić zdjęcie lub zadań pytanie ich autorom.
Nowe kontakty biznesowe, cenne doświadczenie

W strefie partnerów nie zabraknie stanowisk firm współpracujących z SOLIDEXPERT, które zaprezentują swoją ofertę. XVI Konferencja SOLIDEXPERT to świetna okazja do spotkania z parterami lub nawiązania nowych kontaktów biznesowych z uczestnikami wydarzenia. Ze względu na planowaną tematykę konferencji, pojawią się tutaj przedstawiciele polskich firm z wielu różnorodnych branż przemysłu.

Bardzo ważny jest klimat i otoczenie konferencji. W tym roku SOLIDEXPERT zadbał o nową lokalizację wydarzenia, którą jest Stara Zajezdnia Kraków – historyczne miejsce zlokalizowane na żydowskim Kazimierzu, w którym aktualnie znajduje się browar.

Regulamin, szczegóły oraz rejestracja na XVI Konferencję SOLIDEXPERT znajdują się na stronie wydarzenia. Zachęcamy do zapisów - do 30 września obowiązuje jeszcze niższa cena! W zeszłym roku limit miejsc został wyczerpany na ponad miesiąc przed wydarzeniem - nie zwlekajcie!


 
 
loading...
loading...
loading...

Grupa Selena realizuje cyfrową...

Selena zakończyła już wdrażanie nowoczesnego oprogramowania w 7 spółkach, w tym roku planuje w...

Cross Jeans z systemem ERP Microsoft...

Branża sprzedaży detalicznej rozwija się w zawrotnym tempie. Nowoczesne technologie, stały dostęp...

Zarządzanie projektami w systemie ERP

Zlecenia klientów, projektowanie produktów lub optymalizacja procesów biznesowych – w wielu...

Komputronik Biznes z systemem ERP Microsoft...

Zobacz jak jak platforma #Dynamics365 pozwoliła uporządkować, ujednolicić i wzbogacić wiedzę o...

Polskie zakłady produkcyjne utknęły w...

Dzięki technologiom przemysłu 4.0 efektywność fabryk rośnie kilkukrotnie szybciej niż w latach 90....

ODL

Show Panel
Liderzy Produkcji 2018
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
erpframe
Show Panel
  • eqsystembaner
  • snt button 250